Połączenie z serwerami

autor: Crousak
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Połączenie z serwerami

★★★ Newbie

Witam,

mam problem ze stabilnością gry. Od jakichś dwóch dni (01.03.2019) gra zaczęła się bardzo "ciąć". Miałem wcześniejszy dostęp do gry (od 15.02.) i aż do początku marca grałem na ustawieniach ULTRA, aż tu nagle gra zaczęła się zacinać do tego stopnia że nawet na ustawieniach NISKIE wszystko się blokuje i od czasu do czasu wywala do pulpitu bez informacji o przyczynie. Zakładam że wina może leżeć po stronie połączenia z serwerami, ale nie wiem jak to sprawdzić lub zmienić jakość połączenia.

Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 3 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Połączenie z serwerami

Community Manager

Hej @Crousak

 

Czy problem z płynnością gry nadal występuje? Po pierwsze sprawdź czy sterowniki do Twojej karty graficznej są zaktualizowane, jeśli problem dalej występuje prześlij nam plik DxDiag Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Połączenie z serwerami

★ Apprentice

@EA_Kuba 

 

Nie znudziło się Wam jeszcze wciskanie kitu o sterownikach? Pisałem o tym miesiąc temu w tym czasie wyszły dwie aktualizacje sterowników i nadal jest to samo. Tak ciężko  przyznać, że gra jest pod kątem optymalizacji  skopana po całości? Nie raz jest tak że przez kilka dni jest ok, gra chodzi w stabilnie w 60FPS na FHD, a innym razem trzeba ustawienia obniżać  na niskie i zmieniać  rozdzielczość bo gra zaczyna  klatkować. Doszukujecie się na siłę winy ze strony sprzętu, a winna jest wadliwa gra która ma jakieś humorki..

 

Nie pomagają aktualizacje gry, które nie wiadomo co  wnoszą bo nikt na  polskim forum nie raczy tego  opisać, po informacje trzeba iść na  zagraniczne fora.

 

 

Wiadomość 3 z 3 (360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem