Podczas gry nie slychać piłki .

autor: 700b6398361b336e
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Podczas gry nie slychać piłki .

★★ Novice

Witam

 

Podczas grania division rivals lub fut champions nie słyszę dzwięku kopania piłki . Po reinstalu gry problem na chwile ustąpił ale po paru rozgrywkach znowu nie słychać piłki .

 

Gram na PC steam.

Wiadomość 1 z 7 (427 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Podczas gry nie slychać piłki .

★★ Novice
@EA_Kalina Po zmianie stadionu problem nie znika i sterowniki są aktualne . Ustawienia dźwięku zresetowałem do domyślnych to dźwięk piłki się pojawił wraz z pozostałymi.I zauważyłem , że po wyciszeniu opcji " Głosność odgłosów z trybun " dźwięk kopania piłki znika i gdy znowu dałem tą opcje na 10 czyli max to słychać piłke ale odgłosy z trybun także . I pytanie czy da się tak ustawić żebym w grze słyszał tylko i wyłączenie odgłos samej piłki .

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (273 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Podczas gry nie slychać piłki .

Community Manager

Hej @700b6398361b336e 

 

Problem może być spowodowany uszkodzonym plikiem ustawień. Przywróć domyślne ustawienia gry, poprzez zmianę nazwy folderu FIFA 23 na np. FIFA 23 Kopia, katalog ten znajduje się w C:\Users\...\Dokumenty\

 

Uwaga! Zapisy gier pojedynczego gracza mogą zostać utracone (tryb Kariery). Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 23 Kopia" 

 

Daj znać jak poszło. Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 7 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podczas gry nie slychać piłki .

★★ Novice

Nie pomogło . Prosze o pomoc

Wiadomość 3 z 7 (352 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podczas gry nie slychać piłki .

★★ Novice
@EA_Kalina nie pomogło
Wiadomość 4 z 7 (314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podczas gry nie slychać piłki .

Community Manager

@700b6398361b336e Daj znać czy po zmianie stadionu pojawi się dźwięk kopania piłki. Zakładam również, że ustawienia dźwięku w grze są odpowiednio ustawione - proszę sprawdź ponownie.

 

Dodatkowo pobierz aktualne sterowniki dla karty graficznej i dźwiękowej.

 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 7 (281 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Podczas gry nie slychać piłki .

★★ Novice
@EA_Kalina Po zmianie stadionu problem nie znika i sterowniki są aktualne . Ustawienia dźwięku zresetowałem do domyślnych to dźwięk piłki się pojawił wraz z pozostałymi.I zauważyłem , że po wyciszeniu opcji " Głosność odgłosów z trybun " dźwięk kopania piłki znika i gdy znowu dałem tą opcje na 10 czyli max to słychać piłke ale odgłosy z trybun także . I pytanie czy da się tak ustawić żebym w grze słyszał tylko i wyłączenie odgłos samej piłki .
Wiadomość 6 z 7 (274 wyświetleń)

Dot.: Podczas gry nie slychać piłki .

[ Edytowane ]
Community Manager

@700b6398361b336e obawiam się, że nie ma możliwości by rozdzielić głosy z trybun od  dźwięku kopanej piłki w opcji zmiany Głośności.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 7 (264 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA