Pobrana płatność a brak gry

autor: kinga13031993
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Pobrana płatność a brak gry

★★★ Newbie

W sklepie orgin kupiłam gry. Płatność za pomocą BLIK (Dotpay). Z mojego konta zostały pobrane środki. Natomiast nie otrzymałam gier a także w historii zamówień jest status oczekuje na płatność.

Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 6 (730 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pobrana płatność a brak gry

★★★★★ Expert

@kinga13031993, @SkibeuszPL  Witajcie Standard smile

 

Spokojnie, to że pieniądze zostały pobrane z Waszych usług płatniczych - kont, nie oznacza że to jest jakaś usterka.

 

Po prostu trzeba poczekać, aż transakcja zostanie zaksięgowana i zatwierdzona w Origin, wtedy pojawią wam się gry do pobrania w bibliotekach - może to potrwać od kilku do kilkudziesięciu godzin, zależy od usługodawców płatności.

 

Jeżeli do jutra nadal nie będzie gier na waszych kontach, trzeba skontaktować się z pomocą EA.

 

https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 6 (702 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Pobrana płatność a brak gry

★★★ Newbie

Podpinam się kupiłem Titan Questa z Ragnarok 15 min temu pieniadze pobrane a w historii ze jest status oczekuje na płatność

Wiadomość 2 z 6 (720 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Pobrana płatność a brak gry

★★★★★ Expert

@kinga13031993, @SkibeuszPL  Witajcie Standard smile

 

Spokojnie, to że pieniądze zostały pobrane z Waszych usług płatniczych - kont, nie oznacza że to jest jakaś usterka.

 

Po prostu trzeba poczekać, aż transakcja zostanie zaksięgowana i zatwierdzona w Origin, wtedy pojawią wam się gry do pobrania w bibliotekach - może to potrwać od kilku do kilkudziesięciu godzin, zależy od usługodawców płatności.

 

Jeżeli do jutra nadal nie będzie gier na waszych kontach, trzeba skontaktować się z pomocą EA.

 

https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...

Wiadomość 3 z 6 (703 wyświetleń)

Dot.: Pobrana płatność a brak gry

Community Manager

Podejrzewam, że do teraz transakcje się zakończyły i gry pojawiły się na Waszych kontach @kinga13031993 @SkibeuszPL. Jeśli nie, to tak jak wspomniał @Narayen będziecie musieli się z nami skontaktować bezpośrednio Standard smile 

Wiadomość 4 z 6 (631 wyświetleń)

Dot.: Pobrana płatność a brak gry

★★★ Newbie

To, że w tych czasach każecie czekać "do kilkudziesięciu godzin" na realizację szybkich internetowych płatności to jest jakiś śmiech. W takim tempie to kurier przywozi fizyczne egzemplarze gier. Ja zapłaciłem za apex-coiny blikiem. Pieniądze z konta zeszły a na waszej stronie wyszedł błąd i zakup czeka na płatność... skandal

Wiadomość 5 z 6 (387 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Pobrana płatność a brak gry

Community Manager

Z racji tego, że ostatni komentarz został udzielony w tej dyskusji ponad rok temu - zamykam ją. 

 

@KubotaNanogi Dzięki za podzielenie się z nami Twoją opinią. Przykro mi, że musiałeś czekać dłużej niż byś tego chciał na kupione monety Apex. Zgodnie z tym o czym wspomniał @Narayen jeśli nie pojawiły się na Twoim koncie po upływie 24 godzin od daty zakupu - skontaktuj się z nami telefonicznie

Wiadomość 6 z 6 (347 wyświetleń)
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem