Poblem z logowaniem się do Origin

autor: Jultea78
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Poblem z logowaniem się do Origin

★★★ Newbie

Przy próbie zalogowania się do origin wyskakuje komunikat ,,Niestety chwilowo występują problemy natury technicznej. Spróbuj ponownie później'' próbowałam już wszystkiego wpisywałam jakieś porty zainstalowałam ccleaner resetowałam przeglądarki ale nic nie pomaga. Ogólnie jeśli chodzi o stronę internetową origin to mogę się normalnie zalogować ale na aplikacje nie mogę. 

Wiadomość 1 z 5 (1 734 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Poblem z logowaniem się do Origin

Wiadomość 2 z 5 (1 710 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Poblem z logowaniem się do Origin

Community Manager
Wiadomość 2 z 5 (1 711 wyświetleń)

Dot.: Poblem z logowaniem się do Origin

★★★★★ Newbie

Witam, mam problem z zalogowaniem się na konto mojej dziewczyny... Wpisuje login (czyt. email) wpisuje hasło i wyskakuje komunikat "niepoprawne hasło". Zmieniłem hasło, problem dalej wyskakuje. Po wielu próbach skontaktowania się z Wami nie udało mi się to. Czy pomożecie mi się zalogować na to konto ponieważ moja dziewczyna chce pograć w Sims 4. 

Wiadomość 3 z 5 (1 177 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Poblem z logowaniem się do Origin

Community Manager

Hej @Grzechura

 

Jeśli pojawiają się problemy z logowaniem na konto, to będziesz (/będziecie) musieli skontaktować się z nami bezpośrednio. Spróbuj skorzystać z tej instrukcji, aby zamówić z nami rozmowę Standard smile

Wiadomość 4 z 5 (1 139 wyświetleń)

Dot.: Poblem z logowaniem się do Origin

★★★ Newbie

mi to nie pomogło ;-;

 

Wiadomość 5 z 5 (691 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem