Dot.: Pobieranie w kolejce

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pobieranie w kolejce

★ Novice
Spoiler
Witam

Chciałbym prosić o pomoc gdyż kupiłem klucz gry do Battlefield 3 i chciałem ją pobrać, a więc zainstalowałem Origin dodałem do biblioteki Battlefield 3 kliknąłem pobierz, potwierdziłem wszystko i wyskoczyła że jest w kolejce pobierania kiedy nic innego nie pobierałem. Próbowałem Reinstall aplikazji Origin lecz nic to nie dało proszę o szybką odpowiedź gdyż chciałym dobie pograć.



Numer zgłoszenia: 0e251a4570179a5


Wiadomość 1 z 3 (497 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pobieranie w kolejce

Witaj

 

Tego rodzaju problem najczęściej związany jest z blokowaniem programu Origin przez inny program na Twoim komputerze (najczęściej antywirus), lub przez sam system operacyjny. Spróbuj poniżego rozwiązania. 

Spoiler
1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika" 
4. Przesuń suwak na samą górę następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj

Dodatkowo upewnij się, że zostały dodane wyjątki do programu antywirusowego oraz do zapory sieciowej.

Wiadomość 2 z 3 (483 wyświetleń)

Dot.: Pobieranie w kolejce

Community Manager (retired)

@NieSmialyKocur Hej!

 

Spróbuj oprócz porad już udostępnionych, obejścia z tego bliźniaczego wątku. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 3 z 3 (449 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem