Dot.: Pobieranie aktualiacji

autor: Cyrtafix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pobieranie aktualiacji

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam

Gdy wychodzi aktualizacja, u mnie najpierw przygotowuje około 30 Gb po tej czynności ściąga parę Gb przy ostatniej aktualizacji było to 2 Gb. Natomiast u mojego znajomego nie ma przygotowywania tylko od razu pobiera i to około 30 Gb. Tak jest przy każdej aktualizacji. Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje. W momencie "przygotowywania" nic nie jest pobierane.

Wiadomość 1 z 5 (500 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pobieranie aktualiacji

★★★★★ Guide

Wydaje mi się, że raczej przygotowuję mu grę pod łatkę a nie ściąga 30GB. Jakbyś miał scrn to bardzo bym prosił 

Wiadomość 2 z 5 (466 wyświetleń)

Dot.: Pobieranie aktualiacji

★★★★★ Apprentice

Być może znajomy posiada dysk SSD stąd może przechodzić dużo szybciej przez okres przygotowania

Wiadomość 3 z 5 (458 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pobieranie aktualiacji

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

No właśnie chodzi o to że u mnie jest przygotowywanie ( mam dysk ssd znajomy też) i u mnie jak była ostatnia aktualizacja to przygotowywało 29 Gb potem 2 Gb ściągało, natomiast u niego nie było przygotowywania tylko od razu ściągało i to 29 Gb. 

Wiadomość 4 z 5 (441 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pobieranie aktualiacji

★★★★★ Guide

Ewidentnie pobiera mu się gra od początku. Niech przeinstaluje origin, ewentualnie zweryfikuje pliki gry Standard smile.

 

Wiadomość 5 z 5 (424 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem