Dot.: Po prostu: Dlaczego?

autor: Ejtwar
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Po prostu: Dlaczego?

★ Apprentice

witam, nie wiem ile zdan tutaj zostanie zawartych ale mam nadzieje ze ktos, kto mysli, a nawet wie, ze cos z ta "grą" jest nie tak - przeczyta to do konca i po swojemu to skomentuje, mianowicie przewazac bedzie tu pytanie tak jak w temacie: "Dlaczego?" dlaczego gameplay nie wyglada tak jak wygladal za czasów np. fify 11? - gdzie gralo sie przyjemnie, bo gra dawala frajde, byla sprawiedliwa, nawet kosztem grafiki, dlaczego wprowadziliscie do gry takie cos jak "handicap", "momentum" czy jak to nazwac? - gra ma byc sprawiedliwa dla wszystkich, jesli ktos posiada wiecej umiejetnosci - wygrywa, w fifie 20 tak nie jest, wszystko dzieje sie dzielem przypadku i to nie gracz decyduje o swoich zamiarach, to gra decyduje ktoremu graczowi pomoze, nawet jak ktos jest teoretycznie lepszy i posiada nawet lepszy sklad, jesli fifa 20 nie bedzie chciala zebys wygral dany mecz - Nie Wygrasz. przytoczę tutaj swoj przyklad , nie pisalbym tego wszystkiego gdybym nie uwazal ze fifa 20 jest najgorsza od poczatku mojej przygody z ta seria, a byl to rok 2002, najwieksza przygoda zaczela sie jednak od ps3 i fify 09, byl to bardzo dobry okres, fifa 10, fifa 11, bardzo dobre i przyjemne dla oka odslony, wtedy wszedl w zycie Ultimate Team i sie zaczelo, w tym okresie nie chwalac sie pokonywalem niemalze wszystkich, moja gra polega, a raczej polegala na dryblingu, nie mylic ze sztuczkami bo do dnia dzisiejszego ich nie uzywam, niemal zawsze obracalem sie w kierunku nie do przewidzenia przez przeciwnika i to byl moj sposob na wygrywanie ligi 1 w FUT w fifie 12,13,14,15 i wtedy nastapila zmiana konsoli, przesiadlem sie na PS4 i moja pierwsza odslona na tejze konsoli byla fifa 16 i juz po pierwszych gameplayach mozna bylo odniesc wrazenie ze cos idzie w niedobrym kierunku, oczywiscie graficznie gra prezentowala sie ladnie ale nijak sie to mialo do przyjemnosci z gry, skilla sie nie traci a jednak cos sie stalo i ani razu na ps4 do 1 ligi w FUT nie dotarlem, a w zwyklych sezonach online (tych obok sezonów współpracy) mialem swego czasu statystyki 26-3-0 , mowie nadal o fifie 16, w obecnej fifie 20 w Division Rivals nie moge awansowac do 6 Dywizji a pare lat temu wygrywalo sie po pare razy 1 Lige FUT, hmmm , DZIWNE, prawda? dlaczego? dlaczego zepsuliscie tak bardzo gameplay? wystarczylo to co bylo w fifie 11 ulepszyc graficznie , wiekszych zmian ta gra nie potrzebowala, a dzis? wprowadziliscie setki nowych sztuczek, po co? dlaczego w dzisiejszej fifie nie liczy sie drybling tak jak mial znaczenie te 10 lat temu? dlaczego? wprowadziliscie jakis Drag Back ktory podczas akcji kompletnie ja odwraca o 180 stopni, bo teraz kazdy sobie moze tego uzyc, a w prawdziwym swiecie w takich ilosciach tego nie ma, dlaczego zeszliscie na ta droge? co z tego ze przewidze co zrobi przeciwnik, skoro on uzyje tego triku i mnie i tak cudem ominie? dlaczego? DLACZEGO? wtedy normalni gracze mysla ze cos jest z nimi nie tak i kupuja fifa pointsy zeby teoretycznie sobie wzmocnic sklad, bo tylko na tym wam zalezy, zeby ludzie kupowali, kupowali.... a wy bedziecie psuc gameplay i co was to bedzie obchodzic, prawda? kolejnym juz krotkim ale waznym tematem sa podania, a raczej ich niedokladna czesc, nie zlicze ile razy bym roztrzaskal kontroler przez niedokladne podanie do innego zawodnika, ale jak mam niekrytego zawodnika do ktorego chce zagrac bardzo proste podanie zawodnikiem z podaniami na poziomie 99, a ten podaje pod nogi rywala no to to wola az o pomste do nieba...mozna by pisac i pisac same uzasadnione zażalenia... ehh.. mam nadzieje ze o niczym tutaj nie zapomnialem, prosze czytajacych zeby skomentowali ten moj post i podzielili sie tym czy uwazaja tak samo jak ja, lub czy Wam tez sie tak wydaje ze tak po prostu jest, do EA: ZMIENCIE TEN GAMEPLAY I ZROBCIE TE GRE SPRAWIEDLIWA DLA WSZYSTKICH, JAK 10 LAT TEMU i NAPRAWCIE TE ...... SERWERY....( wiem ze nic z tym i tak nie zrobicie bo tylko kasa sie dla was liczy, obyscie za to kiedys zaplacili, tfuu)

Wiadomość 1 z 6 (748 wyświetleń)

Dot.: Po prostu: Dlaczego?

★★ Apprentice

Zgadzam się z tobą. Ta gra to jedna wielka porażka. Prawdopodobnie jest to ostatnia fifa jaka kupiłem. 

Wiadomość 2 z 6 (664 wyświetleń)

Dot.: Po prostu: Dlaczego?

★★★★★ Novice

To moja pierwsza fifa od fify 14 i jak we wczesnym dostępie grało się naprawdę ok to mniej więcej od listopada gameplay poleciał na łeb na szyje. Gra powinna się nazywac dragback 20, randomowe odbicia piłki zazwyczaj na korzyść atakującego, sędziowie z iq na poziome klapka, i 2 najgorsze moim zdaniem rzeczy to animacje, robione przez jakichś amatorów oraz przełączanie zawodników, robione przez jeszcze większych pajaców. Naprawdę, nie dało się tego gorzej zrobić. Po co mi zawodnik ustawiony zaraz przy zawodniku z piłką, lepiej dać mi pomocnika, który już dawno jest poza akcją? A jak już jakimś cudem wyczerpie tygodniowy limit szczęścia i wybierze mi zawodnika, którego kontrolować chciałem to ten odwali jakąś maniane i zamiast odebrać piłkę odbiorem tradycyjnym ten wykonuje durną animacje łapania za koszulke i znajduje się w ten przecudowny sposób 3 czy 4 metry za atakującym, albo, co też jest częste, po prostu zignoruje piłkę i nawet nogi nie wyciągnie. Na prawdę na początku tej fify miałem nadzieje, że to będzie dobra gra, nie wybitna, bo te złodzieje z ea nie potrafili by czegoś takiego sklecić nawet, gdyby ich życia od tego zależały, ale przyzwoita, która może bawić gameplayem, a jedyne czym ta gra bawiła, to wszelkimi bugami, niedociągnięciami czy po prostu beznadziejnym wykonaniem. A i to po jakimś czasie przestało być zabawne a zaczęło niemiłosiernie wkur****. Ludzie mówili ze fifa 20 jest znacznie lepsza od 19, ale szanujmy się, bycie lepszą grą od tej parodii gry piłkarskiej to nie jest wyczyn. Wracając do twojego pytania: dlaczego? Otóż dlatego, że gameplay nie ma wpływu na zyski. Gdy tylko pojawia się problem przez który gracze nie mogą kupić fp to ea bierze się za to od razu ale serwerów, które są już jednym, wielkim memem nie raczą naprawić od lat. Gardzę tą firmą i życzę im jak najgorzej, od jej prezesa do woźnego myjącego kible, w których wspomniany prezes sra i podciera się naszą kasą.

 

Wiadomość 3 z 6 (649 wyświetleń)

Dot.: Po prostu: Dlaczego?

★★ Novice

Zgadzam się z tobą. Fifa 20 to porażka. Kupiłem grę 3 miesiące temu i 3 miesiące denerwuję sie już przez wiele, wiele róznych błedów w grze. Bardzo denerwują mnie wspomnienie w twoim poscie podania. Christian Eriksen którego posiadam bo dosyć dobrze ocenione podania, wydaje się że klasa światowa. Ale to tylko statystki, głupie liczby, bo w grze i tak poda on do krytego piłkarza zamiast do wybiegającego niemalże 1 na 1. Również wspomne tu o serwerach, to jest tragedia - tak to mogę tylko opisać. Z początku ( grudzień) czekając na lepszy internet do gry online grałem Squad Battles i grałem regularnie, 2 razy wbiałem elite 1, i ku*wa razy przez serwery cofnęło mi mój postęp i byłem 2x w G1. Nic tylko odinstalować grę. Pewnego razu w grze online wygrywając 1:0 w 88 minucie wywaliło serwery i przez to moja ranga poszła się jeb*ać. O karierze która rzekomo miała być ulepszona,naprawiona nawet nie wspomnę. To ostatnia cześć Fify którą kupuję. Ta gra nie idzie w dobrą stronę. Popieram cie w 100% kolego. 

Wiadomość 4 z 6 (635 wyświetleń)

Dot.: Po prostu: Dlaczego?

★★ Novice
@KyemonOOO Wspomagając się jeszcze komentarzami zapomniałem własnie o randomowych odbiciach się piłki które w 99% procentach lądują pod nogami rywala. Przełaczanie zawodników to też kpina i bardzo to irytuje.
Wiadomość 5 z 6 (634 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Po prostu: Dlaczego?

★★★★★ Apprentice

Cala gra jest świeczki warta. Aktualizacje widmo po oficjalnych aktualizacjach zawsze psują rozgrywkę a EA się do tego nie przyzna... Tak to rzekome awarie serwerów, albo brak opisów w oficjalnych aktualziacjach. To że oni sobie tam napiszą co zrobili to nie znaczy że napisali wszystko.

Wiadomość 6 z 6 (602 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA