Dot.: Po ostatniej aktualizacji The Sims 4 gra nie działa poprawie.

autor: some_might_say21
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Po ostatniej aktualizacji The Sims 4 gra nie działa poprawie.

★★★ Newbie

Aktualizacja była podajże 18 lub 19 sierpnia, po niej wystąpiły następujące problemy:

Podczas uruchamiania gdy wybiera się rodzinę poprzez klikniecie ich miejsca zamieszkania gra ładuje się tak jak normalnie po czym wyrzuca w miejsce wyboru światów/regionu i tak za każdym razem podczas wyboru rodzinki. Jedyne co można by powiedzieć że działa to stworzenie simów, wtedy wszystko działa, problem wraca podczas ładowania parceli, tym razem nigdzie nie wyrzuca ale ładuje się bez końca (czekałam ponad 2 H aż wyłączyłam grę od zewnątrz). 

Po ponownym uruchomieniu nadal wyrzuca mnie podczas ładowania starych rodzinek, gdy chciałam załadować nową znowu było ładowanie bez końca.

Co mogę z tym zrobić?

Wiadomość 1 z 3 (269 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Po ostatniej aktualizacji The Sims 4 gra nie działa poprawie.

★★★★★ Expert

@trusia1998 

 

Wyjmij modyfikacje/CC z folderu mods jeśli je posiadasz i usuń plik localthumbcache.package - jest w tym samym miejscu co folder mods.

 

Do pewności napraw grę - klikając prawym przyciskiem myszy w Origin na okładce gry TS4 i z menu wybierz napraw.

Po naprawie, uruchom grę bez wkładania modów/CC do gry, powinna być już poprawa.

Wiadomość 2 z 3 (259 wyświetleń)

Dot.: Po ostatniej aktualizacji The Sims 4 gra nie działa poprawie.

★★★ Newbie
@Narayen hej, mam podobny problem, tylko mi wyrzuca do ekranu Origin jak tylko próbuję włączyć tryb grania rodziną. wypróbowałam sposób, o którym piszesz, ale nadal to samo.. Frown co można z tym jeszcze zrobić?
Wiadomość 3 z 3 (222 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem