Dot.: Po aktualizacji z origin na ea app nie mogę sie zalogować, aplikacja nie d

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Po aktualizacji z origin na ea app nie mogę sie zalogować, aplikacja nie działa

★★ Novice

Po aktualizacji z origin na ea app nie mogę sie zalogować, aplikacja nie uruchamia się 

Wiadomość 1 z 7 (505 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Po aktualizacji z origin na ea app nie mogę sie zalogować, aplikacja nie d

★★ Novice
@EA_Kuba Problem rozwiązany

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (278 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Community Manager

Hej @macbar1258 

Sprawdź proszę czy problem będzie utrzymywał się po wyczyszczeniu pamięci podręcznej programu:

https://help.ea.com/pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/#ea-app

Wiadomość 2 z 7 (468 wyświetleń)

★★ Novice
@EA_Kuba
Nie mogę wejść do programu, aplikacja się zainstalowała ale nie uruchamia się, przeinstalowałem EA app na inny dysk i nadal to samo. Na Origin było wszystko ok a po aktualizacji na EA app przestało działać. Odinstalowałem też FIFĘ z której korzystałem i też to nic nie dało
Wiadomość 3 z 7 (441 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice
@EA_Kuba dodam jeszcze że próbowałem też przez innego urzytkownika PC
Wiadomość 4 z 7 (439 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @macbar1258 

Wybacz późną odpowiedź. 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawia się nadal? 

Jeśli masz taką możliwość to sprawdź proszę czy będzie pojawiał się kiedy połączysz komputer poprzez alternatywne połączenie internetowe. 

Wiadomość 5 z 7 (343 wyświetleń)

★★ Novice
@EA_Kuba Problem rozwiązany
Wiadomość 6 z 7 (279 wyświetleń)

Community Manager

Hej @macbar1258 

Dzięki za odpowiedź. 

Cieszę się, że udało Ci się rozwiązać problem. 

Jeśli znajdziesz chwilę podziel się z nami rozwiązaniem - Twoja odpowiedź może pomoc komuś innemu w przyszłości. 

Wiadomość 7 z 7 (234 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem