Dot.: Płyta

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Mam grę spore na płycie ale bez pudełka, czy mogę ją jakoś uruchomić? 

Wiadomość 1 z 4 (336 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Płyta

Community Manager

Rozumiem @PikelumPoggers 

 

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby ustalić czy posiadany przez Ciebie kod jest wystarczający do aktywacji gry. Tak jak wspomniałem wcześniej grę można zainstalować posiadając klucz od gry (który nie został jeszcze aktywowany na koncie EA), a nie posiadając płyty, niestety nie działa to w odwrotnym wypadku. 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (217 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Płyta

Community Manager

Hej @PikelumPoggers 

 

Przy instalacji gry najważniejszy jest Twój klucz/kod od gry. Po wykorzystaniu takiego kodu na swoim koncie EA, grę można instalować dowolną ilość razy bez użycia płyt. Jeśli podczas instalacji napotkasz problemy z kluczem (będzie on wykorzystany, lub nieprawidłowy) skontaktuj się z nami bezpośrednio

 

Niestety, ale obawiam się, że z samymi płytami bez właściwego konta do którego został przypisany klucz nie będziesz w stanie zainstalować gry. Frown

Wiadomość 2 z 4 (289 wyświetleń)

Dot.: Płyta

★★★ Newbie

No właśnie gre mam na płycie i nigdy jej nigdzie nie przypisałem ponieważ gdy kupuję grę w wersji pudełkowej oczekuje że wystarczy mi płyta, a nie pudełko. 

Więc jedyny kod jaki mam to ten na płycie (12 cyfr) i zapłaciłem za grę więc oczekuje że będę ją mógł pobrać

Wiadomość 3 z 4 (270 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Płyta

Community Manager

Rozumiem @PikelumPoggers 

 

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby ustalić czy posiadany przez Ciebie kod jest wystarczający do aktywacji gry. Tak jak wspomniałem wcześniej grę można zainstalować posiadając klucz od gry (który nie został jeszcze aktywowany na koncie EA), a nie posiadając płyty, niestety nie działa to w odwrotnym wypadku. 

Wiadomość 4 z 4 (218 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem