Płynność, dźwięk, wywalanie gry do pulpitu, itp.

autor: GoodGodd
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Płynność, dźwięk, wywalanie gry do pulpitu, itp.

★★★★ Novice

Część, może ktos z was ma rozwiązanie na te problemy poniżej. Większość rozwiązań z forum PL i ENG testowałem i dalej mam te same problemy.

 

Dźwięki - Szukam rozwiązania na dobre pozycjonowanie dźwięku, jest źle nie można namierzyć wroga, często lewo to prawo i na odwrót, góra dół nie istnieje. Dźwięki zanikają. Słuchawki to turtle beach tournament pro 2 sorround.

 

Grafika - Posiada ktoś jakieś rozwiązanie żeby gra się nie przycinała i chodziła plynnie. Dwa dni w tygodniu jest dobrze ale reszta to kpina. Karta RTX 2080ti, monitor 4k 144mhz albo drugi monitor full HD 144mhz. Odczucie mam jak by gra działała w oknie chodź jest w pełnym ekranie. Często kontrola myszki przy strzelaniu to loteria.

 

Pulpit - Gra samoczynnie schodzi do pulpitu bądź w różnych scenariuszach myszka przechodzi na drugi monitor i klikam myśląc że jestem w grze.

 

Lagi przy 500mbps szybkości łącza to norma mam rozumieć. Jakieś rady na którym serwerze najlepiej grać. Mam blisko do Londynu tylko tam chyba serwery działają na Pentium 1, ale najbardziej stabilnie to Frankfurt.

 

Czułość myszki - czy 0.8 przy celowaniu to nie za nisko? Często muszę wejść w opcje i zmienić o jedno kliknięcie żeby znowu dobrze kontrolować celność.

 

I tak od sezonu 4 mam te problemy. Ja rozumiem grę w Early access z takimi problemami ale Apex to już delikatny żart. Reszta gier działa dobrze tylko z Apexem mam takie akcje.

 

Jak ktoś dał radę doczytać do końce to wielkie dzieki. Jeśli macie jakiś rady i możecie się podzielić to jeszcze większe dzięki.

 

Pozdrawiam GG.

Wiadomość 1 z 1 (654 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem