Pisze nie znaleziono pliku idl ,pomocy jak to naprawic!!!

autor: mojekonto13
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pisze nie znaleziono pliku idl ,pomocy jak to naprawic!!!

★★★ Novice

Pisze nie znaleziono pliku idl ,jak to naprawic?o co chodzi?pomocy!!!!

Wiadomość 1 z 12 (648 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pisze nie znaleziono pliku idl ,pomocy jak to naprawic!!!

Witaj

 

Plik idl ma wiele znaczeń podeślij screen błędu, wtedy można będzie poradzić coś więcej.

Wiadomość 2 z 12 (640 wyświetleń)

Dot.: Pisze nie znaleziono pliku idl ,pomocy jak to naprawic!!!

Sprawdź, czy masz zainstalowany Service Pack 1: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/15090/windows-7-install-service-pack-1-sp1

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 3 z 12 (627 wyświetleń)

Dot.: Pisze nie znaleziono pliku idl ,pomocy jak to naprawic!!!

Hero (Retired)
@mojekonto13
Najpierw jednak sprawdz czy nie masz przypadkowo Windows 10 - tego nie wiemy , bo w takim wypadku tego co wyzej na podanym linku nie nalezy instalować , bo jest do Windows 7
Zawsze podawaj jaki masz system zainstalowany
Wiadomość 4 z 12 (620 wyświetleń)

Dot.: Pisze nie znaleziono pliku idl ,pomocy jak to naprawic!!!

★★★ Novice
Ok podesle screena jutro ,to jest gra uzywana the sims 4 kupilam nie dawno i jak probuje zainstalowac to tak pisze,mam windows 10 nw czy to moze miec cos wspolnego z tym albo to ze gra jest uzywana bo nw czy wogole uzywane działaja na innym komp z wimdows 10 jak kupisz.
Wiadomość 5 z 12 (610 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pisze nie znaleziono pliku idl ,pomocy jak to naprawic!!!

★★★ Novice
Mam windows 10
Wiadomość 6 z 12 (607 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pisze nie znaleziono pliku idl ,pomocy jak to naprawic!!!

@mojekonto13 , dostałaś tutaj porady odnośnie gry, którą próbujesz uruchomić:  https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/The-sims-4-kod-akceptuje-ale-pisze-ze-juz-zostac-raz-u...

 

Poza wszystkim, że padłaś ofiara oszustwa, nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego iż kupno/sprzedaż używanych gier jest niezgodna z regulaminami EA i praktycznie w takiej sytuacji, dopóki nie zakupisz oryginalnej gry trudno ci pomagać.

 

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 7 z 12 (601 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pisze nie znaleziono pliku idl ,pomocy jak to naprawic!!!

★★★ Novice
Czyli nie da sie kupic uzywanej gry i nie zadziala nawet jesli ta osoba przozyla to konto na mnie dala na login moj mail dala mi swoje haslo i zaznaczam ze ta osoba sprzedala mi plyty bo wiekszosc osob pisze ze zadziała jak tak jest i czy wogole ta gra dziala na windows 10 bo mi pisz o tym pliku idl wlasnie?
Wiadomość 8 z 12 (590 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pisze nie znaleziono pliku idl ,pomocy jak to naprawic!!!

Kochanie zrozum, że to jest niezgodne z prawem. Standard smile

Jeszcze w tym miesiącu będzie tzw. czarny piątek  (23 listopada) i na pewno gra na Origin będzie w atrakcyjnej cenie.

Pozdrawiam Standard smile

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 9 z 12 (588 wyświetleń)

Dot.: Pisze nie znaleziono pliku idl ,pomocy jak to naprawic!!!

★★★ Novice
No niezgodne ale ludzie jakos tak robia i im dziala podobno ,na pewno nie zadziala,?nw czy umiem tak z origina kupic.
Wiadomość 10 z 12 (585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem