Dot.: Patch TLJ ,zespsuł mi płynnośc gry

autor: Adiprosus
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Patch TLJ ,zespsuł mi płynnośc gry

★★ Novice

Witam posiadam dziwny problem ,gdyż po aktualizacji TLJ ,gra zaczęła mi się ścinać i wieszać. Najgorzej jest podczas rozgrywki multiplayer ,gdyż gra po rozpoczęciu rundy i wybraniu klasy wiesza się na chwile ,a potem przez kilka pierwszych minut ścina się co kilka sekund.Nie pomaga nic ,nawet ustawienie najsłabszych graficznych ustawień ,paradoksalnie gra działa wtedy jeszcze gorzej. Przed patchem grałem na ULTRA i gra działała perfekcyjnie... Nie mam już siły na ten problem ,może ktoś coś poradzi ,albo jakoś pomoże ?

 

Specyfikacja mojego sprzętu:

AMD R9 380X 4 GB
Intel i5 6500 3,2 Ghz

8 GB Ram

Windows 10

Wiadomość 1 z 4 (175 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Patch TLJ ,zespsuł mi płynnośc gry

★★★ Apprentice
Trzeba sprawdzić, czy nie włączył się Dx12, jeśli tak zmienić na Dx11. Na angielskim Answers HQ jest też rozwiązanie, że z tym problemem radzą sobie włączając synchronizacje pionową lub dopisując linijkę wymuszającą tylko tyle FPS jaka jest częstotliwość odświeżania. Ewentualnie pobrać darmowy program do limitu FPS.
Wiadomość 2 z 4 (167 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Patch TLJ ,zespsuł mi płynnośc gry

★★ Novice

Miałem dokładnie ten sam problem na win 7. Przeszedłem na win 10 i po problemie.

Wiadomość 3 z 4 (158 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Patch TLJ ,zespsuł mi płynnośc gry

★★ Novice

Nic to nie daje ,próbowałem już wszystko chyba

Wiadomość 4 z 4 (146 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem