Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Parodia gry

★ Apprentice

Dlaczego wygrywam pięć meczu z rządu a potem dostaje przeciwników 85+ i dostaje meczu w plecy ? Dlaczego z niektórymi przeciwnikami nie wychodzi kompletnie nic w trakcie meczu, podania pod nogi przeciwnika, najprostszy strzał głową nagle dostaje rotacji i przechodzi obok bramki, strzały z daleka i sam na sam trafiają w bramkarza albo cudownie je broni a przeciwnika strzały z dokładnie takiej samej pozycji zawsze lądują w bramce, moje odbiory i tak przeważnie lądują z powrotem do przeciwnika, jest wiele innych dziwnych rzeczy ... O co tu chodzi ???? :D

Wiadomość 1 z 8 (577 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Community Manager

Zgodnie z zasadami panującymi na forum, zamykam tę dyskusję, ponieważ nie wnosi ona nic pożytecznego dla społeczności.

Studio FIFA wielokrotnie potwierdziło, że w grach EA Sports FIFA nie istnieje mechanika dająca jednej grupie graczy przewagę nad inną grupą.

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 8 (394 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

★★ Novice

Odpowiedź jest prosta. Wszystko to wina totalnie słabych serwerów naszego kochane EA czyli krótko mówiąc DELAY Wink Do nie dawna jeszcze krążyły spekulacje czy to przez handicap jednak moim zdaniem to po prostu wina delay'i. EA jako jedna z największych korporacji gier nie potrafi zapewnić dla swoich graczy odpowiednich warunków do gry. Tym bardziej straszny jest fakt, że czerpie ona dziesiątki milionów rocznie ba nawet miliardów za pointsy i inne dodatki. Jednak możemy pisać rozpisywać się, a EA nadal będzie problem olewać bo w końcu hajs się zgadza więc po co coś usprawniać przecież to nie ich "wina" że gracze stają się nerwowi, sfrustrowani podczas gry tracąc powoli cierpliwość. Ja obecnie jeszcze gram lecz widząc ilu ludzi ucieka z tej gry usuwając raz na zawsze sam zastanawiam się niejednokrotnie robiąc rachunek sumienia, że może warto bo szkoda zdrowia psychicznego, po prostu Wink

Wiadomość 2 z 8 (555 wyświetleń)
0 Kudo

★ Guide

Niestety, ale to nie delay wynikający ze słabości serwerów o którym piszesz.

W każdym meczu FIFY znajdują zastosowanie sztuczki z gry:

- piłka fortuny,

- przetrwanie,

- bez zasad,

- itd...

Dlaczego tak jest?

To proste! Tą grą rządzi SCRYPT, a na dodatek w tej odsłonie gry jest tak potężny jak nigdy wcześniej.

Do tego zauważcie, że w tych meczach wskazuje się jak będzie wyglądał mecz.

Np. znajdują się ikonki blokowania piłek, strzałów z daleka, rzutów karnych itd... Zaznaczono tam, że to są cechy danej drużyny, ale na jakiej zasadzie się to ocenia?!

Kolejna sprawa, to zadanie na ICON SWAP.

Gra zmusza nas do grania słabymi składami w RIVALS, np. tymi z CHAMPIONSCHIP, ligi chinskiej, składami brązowymi czy srebrnymi.

O dziwo wychodzimy na skład, załóżmy o ocenie 88 - 90 i ... wygrywamy z palcem w pupie!!!

Dochodzimy do wniosku, że przeciwnik miał problem z internetem i DELAY o którym piszesz, ale to nie prawda - to znaczy miał DELAY, ale nie taki jak myślisz, ten DELAY to SCRYPT odejmujący twoim zawodnikom umiejętności i prędkość biegu oraz reakcji.

Kiedy się włącza?

Zazwyczaj po tym, kiedy strzelisz gola w pierwszych 5 lub 10 minutach meczu. Nagle nie potrafisz sterować swoimi graczami. Nie biegają, nie kryją, nie strzelają. Tylko stoją i patrzą. Aż tu nagle przegrywasz 3:1, bo w trzech akcjach twój przeciwnik strzela 3 gole w jakieś 10 minut. Jest tak czy nie?!!

To zwykła manipulacja...

I EA po cichy i nieświadomie się do tego przyznaje...

I jeszcze jedno. Czy to możliwe żeby mieć DELAY w SQUAD BATTLES?

Przecież ten tryb jest OFFLINE, więc DELAY nie powinien mieć miejsca.

Wiadomość 3 z 8 (549 wyświetleń)

Kolejny mecz-kabaret, przegrywam 0:2, koniec pierwszej połowy, 75-85 minuta doprowadzam do remisu, ostatnia akcja, przeciwnik przy piłce, jeden odbiór piłka ląduje z powrotem przy przeciwniku, drugi odbiór to samo, przeciwnik dośrodkowuje, cudowny strzał głową, 90 minuta i jest 2:3.... Kabaret

Wiadomość 4 z 8 (511 wyświetleń)
0 Kudo

Kabaret trwa.. 4 słupki i poprzeczka, przeciwnik wbija na 0:2 doprowadzam do remisu 2:2 85 minuta cudowna akcja i przegrywam 2:3. 8 moich strzałów na bramkę, 4 słupki, poprzeczka, przeciwnik 4 strzały i 3 bramki :D  Kabaret

Wiadomość 5 z 8 (484 wyświetleń)
0 Kudo

To jest tragedia z tą grą, 90 minuta wbijam na 2:1, w końcu wygram myślę, ni chu chu, przeciwnik zaczyna od środka, cofniecie do tyłu, długa piłka do przodu, moi stoją jak zamurowani, przeciwnik dostaje cudownego sprintu i z łatwością pokonuje bramkarza strzałem z niemożliwego do strzelenie konta.. 2:2. Ostatnia fifa jaką kupiłem bo to szkoda nerwów i czasu

Wiadomość 6 z 8 (458 wyświetleń)
0 Kudo

★★ Guide

Ja przez to ścierwo kilka padów już zniszczyłem a i tak twierdzą, że ta gra nie oszukuje. No ciekawe skoro mam tydzień gdzie gra się fajnie, nie ma lagów i  wbijam sobie goldzika z zapasem a potem taki jak ten. Silver 1 wymęczony w 29 meczach, w DR przegrywam wszystko. Bramkarz na 11 wpuszczonych bramek obronił tylko jeden strzał i gdy podam prostopadle to piłkarz mija piłke i biegnie sam.