Pad Dualshock 4 dziwnie się zachowuje

autor: nontiq
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pad Dualshock 4 dziwnie się zachowuje

★★★ Newbie

Cześć!
Wraz z kupnem pada dualshock 4 i fify 18 pojawił się pewien dość dziwny problem
Po podłączeniu pada do komputera wszystko jest okej, sterowniki same się zainstalowały, pad działa w fifie, jednak tu pojawia się ALE. W menu Fify, przy przewijaniu np kart czy próbie wybrania interesującego mnie okienka z trybem gdy czy zrobieniem czegokolwiek, przeskakuje opcja wybrania na co drugie okienko, zupełnie jakbym np przesuwała grzybek dwa razy w lewo zamiast raz, albo klikała dwa razy trigerem. W czasie rozgrywki tak się nie dzieje, ale jest to bardzo problematyczne jeśli chodzi o próbę wybrania zawodnika do zmiany albo chociażby powrotu do meczu.
Nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić ani nawet czemu w menu tak się dzieje, a w meczu nie

Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 2 (602 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pad Dualshock 4 dziwnie się zachowuje

Community Manager (retired)

@nontiq Witaj!


Zajrzyj do tego tematu na forum, gdzie opisałem kilka sugestii co do sterowania na PC. Oficjalnie Fifa 18 na PC wspiera pad od Xbox-a, gdyż reszta padów jest mapowana na niego. Jeśli korzystasz z Dual Shock-a, możliwe, że będzie trzeba pobrać dodatkowo program mapujący do tego pada np. DS4 albo Inputmapper. 

Wiadomość 2 z 2 (593 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA