Dot.: PS4 - kod 721

autor: tfarug6
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

PS4 - kod 721

★★★ Newbie

Witam.

 

Mam problem z wersją gry Star Wars Battlefront 2 na PlayStation4.

 

Kopię gry kupiłem w dniu wczorajszym i od tego czasu nie mogę się zalogować, żeby móc zagrać online. Za każdy razem wyskakuje informacja: Połączenie z serwerami EA nie powodło się Funkcje siecowe będą niedostępne. Sprawdź połączenie z siecią i spróbuj ponownie. Kod błędu: 721".  Single działa bez zarzutu.

 

Od razu zaznaczam, że to nie może być kwestia Internetu, który działa bez zarzutów. Korzystam z Internetu na PC oraz mogę grać w inne gry online na PS4 bez problemu.

 

Z tego co sprawdziłem, taki błąd wyskakiwał ludziom w becie, w którą ja nigdy nie grałem.

 

Jak mogę rozwiązać ten problem? Na angielkim czacie pomocy technicznej EA pani stwierdziła, że muszę aktywować kod. Po pierwsze nie widzę nigdzie w pudełku z grą żadnego kodu, a po drugie nigdy nie spotkałem się z tym, żeby na PS3 czy PS4 trzeba było aktywować grę kodem. Czy na PS4 potrzebny jest jakiś kod, którego nie mam w pudełu albo po prostu nie widzę?

Wiadomość 1 z 2 (2 369 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4 - kod 721

Wiadomość 2 z 2 (2 362 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem