PS4 - Problem z zalogowaniem się do serwerów EA

autor: Marian_ltalian
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Aktualnie nie można połączyć się z serwerami EA.

★★★ Newbie

pomoże ktos jak moge to naprawić? działało kilka  h temu a teraz wyskakuje ten komunikat

 

Wiadomość 11 z 20 (12 190 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4 - Problem z zalogowaniem się do serwerów EA

★★ Novice
I co ? Pomogło ? U mnie o tyle dziwne że jeszcze wczoraj było wszystko ok a dzisiaj już niestety nie mogłem za żadne skarby się zalogować. A jak udostępniłem Internet z telefonu to nagle się udało. Oznacza to więc, że jest to problem z routerem UPC... Wygląda to tak ogólnie, że dziś dokonała się aktualizacja PS4 do 5.05. I wtedy zaczął się problem .. co mam powiedzieć na infolinii UPC ?
Wiadomość 12 z 20 (12 214 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z zalogowaniem na serwery EA

★★★ Newbie

Witam,

 

od wczorajszego dnia nie mogę się zalogować na serwery EA. Dokonałem wczoraj aktualizacji Playstation ponieważ była wymagana. Od tego czasu podczas logowania do Fify 18 mam komunikat "Utracono połączenie z serwerami EA. Wpisz się ponownie aby odzyskać dostęp do funkcji sieciowych".

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

 

Pozdrawiam

Paweł

Wiadomość 13 z 20 (12 171 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4 - Problem z zalogowaniem się do serwerów EA

★ Novice
Mam od tej aktualizacji 5.05 dokladnie tak samo... Rok czasu działało i nagle po aktualizacji... Debile z PS4 jedno "poprawią" , a z czymś innym trzeba się męczyć 😤 Dzwoniłeś? Pomogło ? 😊
Wiadomość 14 z 20 (12 195 wyświetleń)

Dot.: Aktualnie nie można połączyć się z serwerami EA.

★★ Novice
Mam to samo w FUT na PS4 - przez to nie mogę odebrać nagród w sklepie. Muszę się wylogować z FUT do głównego menu Fify i wcisnąć R3 - gra się łączy i po powrocie do rozgrywki wszystko działa ok. Trochę to irytujące. Z moim połączeniem internetowym wszystko jest ok.
Wiadomość 15 z 20 (12 163 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4 - Problem z zalogowaniem się do serwerów EA

★ Novice
Pomogło 😊
Wiadomość 16 z 20 (12 176 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4 - Problem z zalogowaniem się do serwerów EA

Community Manager (retired)

@Willku20 

 

Rozumiem, że ponowny kontakt z UPC załatwił sprawę ? 

Wiadomość 17 z 20 (12 155 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktualnie nie można połączyć się z serwerami EA.

Community Manager (retired)

@19bourne83 @MarcinS2110 @bilititan 

 

Jeśli problem u Was pojawił się po aktualizacji PS4 do wersji 5.05 i korzystacie z dostawcy UPC, sprawdźcie dokładnie czy nie zmieniło to ustawień Waszego połączenia! Jak wspomniał  użycie @Tomek9635Starhotspot mobilny, pomogło w połączeniu, co sugeruje właśnie problem po stronie UPC. 

 

 

Dlatego porozmawiaj ze swoim dostawcą usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6.

Wiadomość 18 z 20 (12 146 wyświetleń)

Dot.: Aktualnie nie można połączyć się z serwerami EA.

★★ Novice
Słuchajcie. Rozwiązanie dotyczy oczywiście tego o czym piszecie tj. IPv6. Ale UPC doskonale o tym wie dlatego jeśli jesteście ich abonentem to wchodzicie w pomoc techniczną (jest tam nawet opis że dotyczy gier video). Dalej od razu prowadzi nas do propozycji "Rezygnacja z IPv6" i ... tyle Standard smile Dostajecie informację, że zlecenie zostało przyjęte i zostanie zrealizowane w ciągu godziny a tak naprawdę dzieje się chyba od ręki automatycznie bowiem zaraz po tym komunikacie zniknęło połączenie z Internetem po czym wykonałem reset routera (wykałaczką) i zadziałało Standard smile
Wiadomość 19 z 20 (12 127 wyświetleń)

Dot.: PS4 - Problem z zalogowaniem się do serwerów EA

★★★ Newbie
Nie trzeba już dzwonić do UPC, wystarczy wejść w profil UPC -> pomoc techniczna-> gry sieciowe i tam jest jedna opcja, rezygnacja z IPv6, w 10 minut przerabiają na IPv4, poźniej tylko reset modemu i wszystko śmiga Standard smile
Wiadomość 20 z 20 (11 066 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA