PS4 Anthem po aktualizacji

autor: shawee00
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

PS4 Anthem po aktualizacji

[ Edytowane ]
★ Novice

Dzień dobry,  

 

Później lista błędów,  które nadal są..  trochę źle się z tym czuje, jak tester. Miałem oczekiwanie, że pewne podstawowe błędy zostaną wychwycone.

 

1. Dźwięk - zwykle ps4 to jakiś koszmar, dźwięk otwarcia drzwi w forcie jest po 2 sek, cały czas jest bardzo niska jakość dźwięku,  jest on przerwany, brzmi jak zakłócany.. Dialogi są możliwe do zrozumienia jedynie dzięki napisom. 

 

2. Odrodzenia podczas wspólnych misji. Fajnie, że poprawiona jest widoczność oraz możliwe samoistne odrodzenie po 30s. Szkoda tylko, że poza combat arena, skąd nie można dostać się do drużyny - jest kryształowa ściana. W.chwili kiedy cała drużyna tam się znajdzie niemożliwy jest progres .. zostaje restart 

 

3. Brak możliwości wyciszenia głośnych graczy z drużyny.. naprawdę?? Muszę całkowicie wyłączyć voip w grze, by uniknąć głośnych ludzi, którzy krzyczą w obcym języku, a potem włączyć by móc rozmawiać z rodakami?? 

 

4. Design ekranów ładowania, chyba wystarczająco dużo feedbacku otrzymaliście.  Tylko zaznaczam.

 

5. Brak planszy statystyk .. !?

 

6. Znikający przeciwnicy .. to się dzieje nadal u mnie... chyba że mają umiejętność teleportacji ..

 

7. Czasem udaje mi się zwiększyć magazynek i mam -3 naboje ..

 

8. Gdzie są pancerze kosmetyczne????? Były na streamach!! 

 

Nie widziałem tak niedopracowanej gry..  bard o proszę o odniesienie się do sytuacji i przewidzenie rekompensaty w ramach za usługi testera jakie mam wrażenie teraz świadczę. 

 

Alternatywą może być podanie adresu na jaki mogę złożyć zwrot na podstawie niezgodności towaru z paragonem z żądaniem zwrotu pieniędzy.

 

Zakupie ponownie grę kiedy będzie kompletna i sprawna. 

Wiadomość 1 z 2 (459 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: PS4 Anthem po aktualizacji

★ Novice

Jedno to lista błędów, drugie to brak odpowiedzi ... halo!!!???

Wiadomość 2 z 2 (388 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem