Dot.: Problem Origin

autor: Adri4neq991
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

POBIERANIE ZOSTAŁO WSTRZYMANE Origin musi zainstalować pliki ...

[ Edytowane ]
★★★ Novice

 

 Mam problem z zainstalowaniem gry FIFA 18 poprzez program ORIGIN. Gdy chcę zacząć pobieranie gry to wyskakuje mi komunikat: " ORIGIN musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjnego. Gdy system Windows poprosi Cię o zgodę na kontynuowanie, kliknij przycisk „Tak”. Nie wyskakuje żaden komunikat na pozwolenie od strony Windows. Próbowałem już formatu komputera, włączałem i wyłączałem kontrolę konta użytkownika, wykonywałem rozruch komputera i zmieniałem konto administratora i to nie pomogło. Liczę na jak najszybszą pomoc Standard smile

Wiadomość 5 z 20 (7 587 wyświetleń)

Origin problem

[ Edytowane ]
★★★ Novice
gdy zainstaluje orgina i się zaloguję i chce zainstalować gre to mi wyskakuje informacja że nie znaleziono folderu do instalowania gier a gdy już zrobię folder gdzie mają się instalować. Gry mi wyskakuje.problem na załonczonym zdj na dole.
prubowałem usuwać Wszystkie pliki związane z origin ale to nie dawało skutku. Też Prubowałem. Z zdjęciem zapory windols ale to też nie dawało skutku.prubowałem uruchamiać jako administrator i w trybie Windows 7
Wiadomość 1 z 20 (7 587 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin problem

Witaj

 

Odsyłam cię do tematu w którym kolega Kuba przedstawia wszystkie kroki pomocne w rozwiązaniu twojego problemu : https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Origin-musi-pobrac-pliki-i-czeka-na-pozwolenie-ze-stro...

Wiadomość 2 z 20 (7 572 wyświetleń)

Dot.: Origin problem

★★★ Novice
Te sposoby nie działają umnie
Wiadomość 3 z 20 (7 568 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin problem

★★★ Novice
Kupiłem nową gre i nie mg nawet pobrać ani zainstalowac
Wiadomość 4 z 20 (7 563 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin problem

Community Manager

Hej @V_NeZi

 

Kliknij Pomoc następnie O programie i napisz nam, którą numer wersji programu Origin zainstalowanego na Twoim komputerze. Możliwe, że problem związany jest z brakującą aktualizacją programu. 

Wiadomość 6 z 20 (7 541 wyświetleń)

Dot.: Problem Origin

Community Manager (retired)

@Adri4neq991 

 

Zajrzyj do tego wątku, gdzie wymienione kroki powinny podziałać. Dodatkowo możesz wpierw spróbować ukrytego konta administratora, filmik poniżej:

 

 

Wiadomość 7 z 20 (7 552 wyświetleń)

Origin Problem dotyczący pozwolenia na zainstalowanie plików

★ Novice

Witam.

Otóż zmagam się z tym problemem od jakiś 2 dni i żadna wyszukana przeze mnie metoda nie poskutkowała.

Chodzi konkretnie o ten komunikat - ''POBIERANIE ZOSTAŁO WSTRZYMANE 
Origin musi zainstalować pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjnego. Gdy system Windows poprosi Cię o zgodę na kontynuowanie, kliknij 'tak".

Oczywiście żaden komunikat się nie wyświetla.

Widziałem, że kilka osób również miało podobny problem i udało im się go rozwiązać, ja niestety nie mam tyle szczęścia co oni.

Kierowałem się tymi rozwiązaniami i żaden nie poskutkował.

[ https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Origin-problem-z-pobieraniem-quot-Origin-musi-zainstal... ]

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Problem-Origin/m-p/6694028#M4122 ]

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Origin-musi-pobrac-pliki-i-czeka-na-pozwolenie-ze-stro... ]

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Origin-problem/m-p/6692575#M4112 ]

 

Dodatkowo powiem, że nie skutkuje również:

- odinstalowanie antywirusa 

- reinstalacja platformy Origin

- zmiana ustawień Kontroli konta użytkownika 

- instalacja gry z płyty

 

PS. Problem dotyczy wszystkich gier.

PPS. Posiadam Windows 7 Ultimate i Origin w wersji 10.5.15.44004

 

Wiadomość 8 z 20 (7 523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem Origin

★★★ Novice
mam odmowę dostępu do ukrytego konta administratora w wierszu poleceń a wątek nie pomógł znaleźć odpowiedzi
Wiadomość 9 z 20 (7 527 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem Origin

Community Manager (retired)

@Adri4neq991 @Zippy_PL @V_NeZi  Witajcie!

 

Scaliłem Wasze wpisy w jeden dla lepszej widoczności. Ogólnie sprawdźcie proszę sugestie, które do tej pory były zaproponowane oraz dodatkowo poniższe:

 

 

Origin - odinstaluj oraz pobierz pełny instalator

 

Pełny instalator   - ok 223 MB

 

NET Framework

 

Użyj narzędzia  NET Repair tool pobierz

 

Następnie musisz wejść do Panelu Sterowania \ Dodaj Usuń i po lewej stronie klikasz Włącz lub wyłącz systemu Windows i zaznacz opcję, tak jak poniżej.

Unbenannt.JPG

 

 

ActivationUI.exe 

 

dodaj do wyjątków w zaporze sieciowej i antywirusie, plik znajduję się w folderze gry folder Core.

 

 

Aktualizacje

 

Jeśli posiadasz Windows 7 - zajrzyj tutaj oraz pobierz i zainstaluj pakiety vc ++ oraz podane aktualizacje ze strony Windows + dodatkowo KB3102810 

 

 

Windows Defender (Win 10 głównie)

 

Wyłączcie lub dodajcie do zapory aplikację Origin oraz dany folder gry.

 

Czysty rozruch

 

Instrukcja jak wykonać pod Wasz system.

 

Intel Rapid Storage Technology Driver (Intel RST)

 

Sterowniki - możesz je wyszukać na stronie producenta laptopa/płyty głównej. 

 

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlijcie proszę raport DXDIAG do Waszej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 10 z 20 (7 511 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem