Dot.: PC - problem z kontrolerem XBOX 360

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

PC - problem z kontrolerem XBOX 360

★★★ Guide

Witam. Gram na PC. Dotychczas wszytko było ok, ale po aktualizacji ok. tydzień temu mam problem. Po zagraniu 2-3 meczy część klawiszy z kontrolera przestaje działać. Zawsze te sane : LT, LB, RT ... ale RB działa. Nie działają też gałki zaróno lewa jak i prawa. Pozostałe klawisze ok. Aby poruszać się po menu muszę używać wtedy krzyżaka. Po wyłaczeniu  gry i ponownym właczeniu (bez retartu komputera) wszystko jest ok znowu na 2-3 mecze. Może ktoś coś poradzić?

Wiadomość 1 z 3 (370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: PC - problem z kontrolerem XBOX 360

★★★ Guide

Dzięki  za pomoc .... ale nie pomogło. Zmieniłem z direct x 11 na 12 (bo pamiętałem że tak miałem a coś musiało przestawić) i od kilku dni jest OK. Choć nie bardzo wiem co direct x ma wspólnego z XBOX. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (368 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: PC - problem z kontrolerem XBOX 360

@TOMALA1969

 

Witaj

 

Spróbuj kroków z TEGO tematu.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 3 (346 wyświetleń)

Dot.: PC - problem z kontrolerem XBOX 360

★★★ Guide

Dzięki  za pomoc .... ale nie pomogło. Zmieniłem z direct x 11 na 12 (bo pamiętałem że tak miałem a coś musiało przestawić) i od kilku dni jest OK. Choć nie bardzo wiem co direct x ma wspólnego z XBOX. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. 

Wiadomość 3 z 3 (369 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA