[PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

autor: pio110
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★ Apprentice
@bukaa83 a dla laika po polsku co zrobic trzeba?
Wiadomość 51 z 70 (900 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★ Apprentice
@PL_Thiago90 zrobiłem cały format, wszystko wgrywałem od nowa, sterowniki do karty graficznej intela i nvidia geforce 1050 tez wgrywalem nowe usuwajac stare. nic to u mnie nie dalo
Wiadomość 52 z 70 (899 wyświetleń)

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★★★★ Novice
@W0dkiBymSieNapil Mam to samo. Wszystko na nowo zrobiłem i dalej wyrzuca przy znalezieniu przeciwnika :/
Wiadomość 53 z 70 (888 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyłączanie się gry po meczu

★★ Novice
@PioterGaming Mam to samo , każdy mecz DR
Wiadomość 54 z 70 (870 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyłączanie się gry po meczu

★★ Apprentice

No to wyłączcie jedna z grafik. Sami piszecie ze wgrywacie stery od intela i nvidii. No to pewnie one się gryzą że sobą. Ja pisałem jasno i wyraźnie. Odinstalować sterowniki PROGRAMEM DDU Uninstall w trybie awaryjnym. Program usuwa całkowicie wszystkie zaległe jak i obecne pliki w folderze i z całego rejestru. Potem robicie czysta instalacje sterownikow następnie usuwacie folder z moich dokumentów FIFA 22. Jeśli nadal nie działa to w menadzeze urządzeń sprawdźcie czycnie macie np dwóch kart graficznych albo np HD audio od nvidii itp jeśli jest nie używane można wyłączyć. Ja tak zrobiłem i wszystko działa. Poza tym jeśli wszystkie trybu działają oprócz squad battles to ja bym chyba nie szukał już dziury w całym ale jak tam kto woli 

Wiadomość 55 z 70 (860 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★★★★ Novice

@W0dkiBymSieNapil Gdy włączasz komputer, zanim uruchomi się Windows będziesz mieć chwilowy ekran na którym najczęściej jest logo producenta płyty głównej. Aby wejść do BIOSu musisz wtedy klikać przycisk DELETE albo F9/F10 zależne to jest od płyty głównej ale na samym dole ekranu powinna Ci się wyświetlić informacja który przycisk za to odpowiada. Gdy będziesz w BIOSie na głównej stronie powinieneś mieć okienko albo z D.O.C.P albo XMP -> Jeśli włączony tryb musisz go wyłączyć, zapisać ustawienia i komputer się zrestartuje. Najlepiej poszukaj poradnika/instrukcji na YT/Internecie jak to wyłączyć w Twojej płycie głównej. Nie jest to skomplikowane.

U mnie w ASUSie było jedno okienko na głównej stronie BIOSu. 

Wiadomość 56 z 70 (854 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyłączanie się gry po meczu

★★★★ Novice

Zrobiłem wszystko 1 do 1 tak jak mówisz i lipa :/

Wiadomość 57 z 70 (831 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyłączanie się gry po meczu

★★★★ Novice

Dobra w moim przypadku pomogło odinstalowanie aktualnych sterowników karty graficznej i zainstalowaniu na nowo starszej wersji aktu.

Wiadomość 58 z 70 (823 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bug w Squad Battles

★★ Novice

Mam identyczny problem ale w pełnej wersji. Przez dwa tygodnie wszystko działało bez zarzutu a od dwóch dni SB wyrzuca do pulbitu

Wiadomość 59 z 70 (806 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 22 SAMA SIE WYŁĄCZA

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

siema! mi też gra się wyłącza bez powodu....W zalączniku dxdiag wysyłąm! Pomóżcie!!!! 

Wiadomość 60 z 70 (801 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA