[PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

autor: pio110
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★★★★ Novice

Podpowiesz co zrobiłeś, że udało Ci się rozegrać mecz w UT ? Mnie już tydzień wywala próbowałem wszystkiego i nic. Dramat

Wiadomość 41 z 70 (1 105 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★★★★ Novice

Szkoda gadać. Minął tydzień, próbowałem już chyba wszystkiego i nic. Ciągle wyrzuca z gry w trybie UT online. Wyskakuje napis inicjalizacja po czym wyrzuca mnie do pulpitu. Wszystkie tryby offline działają płynnie, internet w jak najlepszym porządku, wszystkie aktualizacje zrobione. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ?

Wiadomość 42 z 70 (1 099 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★ Apprentice

Od ponad tygodnia to samo...Na infolinii EA wisiałem codziennie. Wymyślali mi tam juz co tylko mogli do zrobienia a po ich super poradach nadal było to samo. DxDagi czy ms info wszystko wysyłałem i zrobiłem jak chcieli i nic. Rozlozyli rece i teraz zwalaja wine na...dostawce internetu...jak im powiedzialem, ze probowałem u 3 dostawcow i w kazdym wypadku konczy sie tak samo czy ze sb wywala do pulpitu to rozlozyli rece i koniec tematu. no tacy z nich specjalisci, ze szkoda gadac. cos czuje ze Ci wszyscy co tak maja maja po prostu pecha bo sterownik ich karty graficznej nie współgra z ta fifa i tyle. nie sadze by cs sie w tej kwestii zmienilo. ja nawet formata zrobilem, wszystko poinstalowalem na czysciutko na nowo i...NIC to samo sie dzieje. czas gasic swiatlo EA

Wiadomość 43 z 70 (1 090 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★ Apprentice
@PL_Thiago90 podziel się kolego wiedzą jak ogarnąłeś, ze FUT Ci chodzi? Mnie chodzi wszystko tylko ze sb mnie wywala.
Wiadomość 44 z 70 (1 089 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★★ Apprentice

Ja bawiłem się w ustawieniach firewall ( robiłem ustawienia publiczne) aktualizacje systemu robiłem aktualizacje sterowników robiłem usuwalem folder z moich dokumentów i nic. Oczywiście po tych zabiegach odziwo działało mi wszystko oprócz wirtualnych klubów. Gdy zacząłem kombinować by działały wirtualne kluby teraz nie działa mi ani fut ani wk. Lecz sezony online bez problemu. Nie wiem czy to wina portów zablokowanych czy czegoś innego. Cały czas siedzę i glowkuje. Jeśli coś wykombinuje będę pisal. Prosiłbym też o pw jeśli komuś sie uda 

Wiadomość 45 z 70 (1 087 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★★ Apprentice

Spróbuje jeszcze raz zainstalować stery od grafiki. A jakie karty graficzne macie? Może coś z plikami os grafy coś nie halo 

Wiadomość 46 z 70 (1 077 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★★ Apprentice

UPDATE! 

 

Problem leży w sterownikach graficznych! 

Jeszcze nie wiem jak z WK ale fut działa. Sterowniki należy usunąć programem DDU Uninstall następnie wgrać nowe. U mnie pomoglo. Po prostu trzeba kompletna czystke zrobić. Prawdopodobnie jakieś sterowniki się gryzą przez co wywala do pulpitu 

Wiadomość 47 z 70 (1 070 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★★ Apprentice
@PL_Thiago90 Do tego proponuje jeszcze usunąć zapis w chmurze origin i usunąć folder FIFA 22 z dokumentów.
Wiadomość 48 z 70 (1 069 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★★ Apprentice

Jak coś pisać pw pomogę 

Wiadomość 49 z 70 (1 068 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

★★★★ Novice

Aktualizacja również z mojej strony!

Wyłączyłem w BIOSie D.O.C.P, który podkręca RAM do fabrycznej wartości OC. Dla intela jest to odpowiednik XMP. Od tamtego momentu gra nie wyłączyła mi się ani razu i oby tak zostało.

Wiadomość 50 z 70 (1 056 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA