[PC] FIFA 22 - Gra wyłącza się bez komunikatu błędu do pulpitu

autor: pio110
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Przy próbie rozegrania meczu wywala do windowsa

★ Apprentice

Podobny problem miałem w fifie 21 i 20 rozwiązaniem było wejście w katalog fifa umieszczonego w dokumentach i zmiana parametru DIRECTX_SELECT z 0 na 1 lub z 1 na 0 w pliku fifasetup.ini. A po załadowaniu launchera gry przed kliknięciem GRAJ ustawić dostęp do edycji tego pliku tylko do odczytu. Śmieszne okazuje się że EA nadal tego nie naprawiło. Problem oczywiście nie był w sterowniku ponieważ jest w wersji 12 a musiałem grać na 11.

Wiadomość 11 z 70 (1 742 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyłączanie się gry po meczu

Community Manager

Hej @Ferrnoo @SzuluHQ 

 

Dzięki za Wasze zgłoszenia. 

 

Jeśli problem z wyłączaniem się gry pojawia się nadal - prześlijcie nam proszę plik DxDiag

Wiadomość 12 z 70 (1 633 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przy próbie rozegrania meczu wywala do windowsa

★ Apprentice

Niestety problem chyba leży gdzie indziej bo ten patent też nie pomógł.

Wiadomość 13 z 70 (1 721 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Wyłączanie gry

★★★ Newbie

FIFA 22 na PC

Podczas straty gola gra się zacina i po kilku sekundach wyrzuca do pulpitu. Dzieje się to w losowych przypadkach, ale tylko w momencie straty gola. Ktoś wie o co może chodzić ?

Wiadomość 14 z 70 (1 640 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Nie moge grac online fifa 22

★★ Apprentice

Mam fife 22 i mam problem z jakim kolwiek meczem online. W fucie gry wybieram skład i jest inicjalizacja przeciwnika wywala mnie do pulpitu. W sezonach nie mogę nikogo znaleść a w wirtualnej gwieździe nie mogę wejść do lobby. W zaporze firewall jest wszystko ok zapisywanie w chmurze mam wylaczone. Squad battle działa normalnie. Jakieś porady? 

Wiadomość 15 z 70 (1 650 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przy próbie rozegrania meczu wywala do windowsa

★★ Apprentice

Udało Ci się naprawić problem? Mi wywala przy każdej próbie online. Squad battles itp chodzi. 

Wiadomość 16 z 70 (1 682 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przy próbie rozegrania meczu wywala do windowsa

★ Apprentice
@PL_Thiago90 nie. ea ma mnie w * trzymaja sie wersji ze wina lezy po mojej stronie jak zwykle...tylko ze inne tryby mi dzialaja, fifa 21 tez mi dziala normalnie sb tez wiec serio nie wiem co musi sie wydarzyc by te niezdary sie wziely do pracy i zrobily ten ewidentny blad. przy kazdej probie pogrania w sb wywala na pulip. cyrk
Wiadomość 17 z 70 (1 670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bug w Squad Battles

★ Apprentice
@supermambo mam identycznie...walcze z nimi od 3 dni i maja mnie w *...mowia ze to moja wina...wszystko mam zaktualizowane inne tryby dzialaja normalnie tylko sb mam identycznie ja TY no chyba nie pogramy w sb w tym roku
Wiadomość 18 z 70 (1 670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 22 SAMA SIE WYŁĄCZA

★ Apprentice
@EA_Kuba ja od 3 dni z tym walcze...próbowałem juz wszystkiego, nawet na drugim kompie instalowałem fife i jest caly czas to samo...inne tryby dzialaja a sb nie...na fifie 21 wszystko dziala jak nalezy wiec nie wiem czego jeszcze ea potrzebuje by sie za to wziac...
Wiadomość 19 z 70 (1 670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przy próbie rozegrania meczu wywala do windowsa

★★ Apprentice

Ja trochę nakombinowalem i mam tak że z futa i z sezonów online nie wywala ale z wirtualnych klubow wywala :/ 

Wiadomość 20 z 70 (1 672 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA