[PC] Black screen FIFA 20

autor: rkozus
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[PC] Black screen FIFA 20

★★ Novice

Witam, od bodajże piątku gra wyłącza się (black screen i przerzuca do pulpitu) najczęściej dzieje się to po wybraniu profilu konta lub kiedy próbuje włączyć w menu np FUT.

Robilem wszystko, spójności plików, przeniosłem gre na inny dysk, zmienialem ustawienia na minimalne, nowe sterowniki do karty graficznej i nadal nic, czy jest ktos kto mial podobny problem i udało się go naprawic? 

Z góry dziękuje.

Wiadomość 1 z 4 (294 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [PC] Black screen FIFA 20

Community Manager

Hej @rkozus @RES_JorginhoPL 

 

Podobny problem został opisany i rozwiązany tutaj. Upewnij się, że masz pobraną najnowszą aktualizację systemu i uruchom grę ponownie w trybie zgodności. Jeśli problem nie minie prześlij nam DxDiag Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (242 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: [PC] Black screen FIFA 20

★★ Novice
@rkozus U mnie jest doslownie ten sam problem.....
Wiadomość 2 z 4 (277 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] Black screen FIFA 20

Community Manager

Hej @rkozus @RES_JorginhoPL 

 

Podobny problem został opisany i rozwiązany tutaj. Upewnij się, że masz pobraną najnowszą aktualizację systemu i uruchom grę ponownie w trybie zgodności. Jeśli problem nie minie prześlij nam DxDiag Standard smile

Wiadomość 3 z 4 (243 wyświetleń)

Dot.: [PC] Black screen FIFA 20

★★ Novice
@RES_JorginhoPL mam ten sam problem win aktualny sterowniki tez.....tryb zgodnosci win 8lub win 7 i nic....a najlepsze jest to ze na sam poczatku pobralem z origin wersje demo ktora smigała na moim sprzecie a jak wydalem pieniażki na pelna orginalna wersje to lipa ktos ma jakies porady?
Wiadomość 4 z 4 (230 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA