Otrzymałem słabsza wersje piłkarza możliwa do trafienia w danym momencie.‎

autor: TomadoNew
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Otrzymałem słabsza wersje piłkarza możliwa do trafienia w danym momencie.‎

★★★★ Novice

WItam, dnia 9.12.2018 z paczki otrzymałem kartę Neymara, od 07.12.2018 był on dostępny do trafienia w wersji specjalnej 94 w drużynie fazy grupowej Ligi mistrzów. Niestety nie otrzymałem karty, która była w tym momencie dostepna lecz jego karte 93, która była dostępna 28.09.2018r. Jakim cudem otrzymałem karte tego zawodnika która była dostępna prawie 3 miesiące wcześniej, a nie tą która była obecnie dostępna do trafienia?

Wiadomość 1 z 3 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Otrzymałem słabsza wersje piłkarza możliwa do trafienia w danym momencie.‎

★★★★ Guide

Witaj!

 

Dlaczego piszesz dopiero po 9 dniach? Czy masz screen który może opisany problem udowodnić. Nie było wcześniej zgłaszanych problemów o źle rozdawanych kartach. Na pewno dostałeś jego kartę w formie a nie UCL? UCL mogłeś dostać w każdym momencie o ile otworzyłeś paczkę z piłkarzami UCL którą sobie zostawiłeś.

Wiadomość 2 z 3 (472 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Otrzymałem słabsza wersje piłkarza możliwa do trafienia w danym momencie.‎

★★★★ Novice

Dnia 9.12.2018r nie było możliwości skorzystania z usług infolinii, dlatego nastepnego dnia (10.12.2018r.) zadzwoniłem w celu wyjaśnienia problemu. Uzyskałem odpowiedz, że karta powinna sie zaktualizować do 72h, jeśli po upływie tego czasu nic sie nie wydarzy należy skontaktować sie ponownie. Poczekałem do Poniedziałku 17.12.2018r. gdyż pomyślałem, że może być jakieś opóźnienie, niestety nic do tego czasu się nie wydarzyło więc postanowiłem zadzwonić ponownie w tej sprawie, zgodnie z sugestią osoby z która rozmawiałem wcześniej. Opisałem sytuacje, pani przyjęła zgłoszenie i czekaliśmy wspólnie na "specjalistę". Po upływie ponad 40min. uzyskałem odpowiedź, że nic na to nie można poradzić i karta nie zostanie mi wymieniona bo nie maja takich uprawnień. Wytłumaczyłem Pani jeszcze raz jakim cudem mogłem wylosować karte UCL 93 oceny ogólnej, która była dostępna od 28.09.2018r. przez ograniczony czas a nie aktualnie możliwa do trafienia w czasie otwierania paczki kartę tego samego gracza o ocenie 94. Pani stwierdziła, że faktycznie cos jest nie tak lecz niestety nie jest w stanie mi pomóc gdyż nie ma takich możliwości. Doradziła napisać na forum oraz kontaktować sie poprzez Twittera dodając, że w ten sposób można głębiej sprawdzić mój problem.

Wiadomość 3 z 3 (425 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA