Origin - problem z zalogowaniem ("dane wygasły")

autor: xzxoxcxhxax
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Origin - problem z zalogowaniem ("dane wygasły")

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam,

Ostatnio mam problem z zalogowaniem się na swoje konto origin, które jest regularnie używane.

Ze 2 dni temu podczas logowania wyskoczył komunikat, że dane logowania są nieprawidłowe lub wygasły (screenshot).

Oczywiście dane było prawidłowe ale zalogować się nie dało - zarówno w aplikacji na komputerze jak i na stronie origin w przeglądarce.

Wybrałam opcję "przypomnij hasło", link doszedł, zmieniłam hasło na identyczne jak wcześniej - zadziałało... ale na 2 dni.

Dzisiaj ten sam problem i zrobiłam to samo co wcześniej, zresetowałam hasło na to miałam zawsze i póki co działa ale podejrzewam, że to się będzie powtarzać.

Czy jest to błąd w samym origin czy coś się zepsuło z moim kontem?

Miał ktoś podobną sytuację?

Z góry dziękuję za pomoc. 

Wiadomość 1 z 5 (5 407 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Origin - problem z zalogowaniem ("dane wygasły")

Hero (Retired)
@xzxoxcxhxax

Wejdź na Origin, najedź myszką na nazwe "Origin" na górze strony i kliknij to. Z wyswietlonej listy opcji wybierz opcje "Wlasciwosci aplikacji" i na samym dole strony w opcji zaawansowane sprawdź czy nie masz przypadkiem zaznaczone "Tryb ograniczonego dostepu" Jesli masz to wylacz to klikajac na zielony pasek po prawej.

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 5 (5 392 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Origin - problem z zalogowaniem ("dane wygasły")

★★★ Newbie

Dziękuję za odpowiedź.

Nie mam zaznaczone "tryb ograniczonego dostępu" w aplikacji.

Jednak chyba to nie może być problem związny z samą aplikacją origin, ponieważ przy logowaniu na stronie internetowej było to samo.

Póki co od wczoraj jeszcze konto działa...

Wiadomość 3 z 5 (5 369 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Origin - problem z zalogowaniem ("dane wygasły")

Hero (Retired)
@xzxoxcxhxax

W razie jak ci to raz jeszcze wyskoczy zmoeń hasło na inne - ne na te które uzywałaś. Dodaj do niego cyferkę. Jesli Origin nie przyjmuje prawidlowego hasła to musi być z tym jakiś problem.
Najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest to, że system automatyczny Origin odpowiedzialny za logowanie i rozpoznawanie hasła odnotował jakąś nieprawidłową działalność na tym koncie. To moze wynikać z blędów systemu na twoim komputerze lub co najbardziej prawdopodobne może być spowodowane czasowym zmienieniem id twojego komputera przez serwer internetu. Kiedy id jest zgodne z tym co ma w pamięci Origin - nie masz problemu, gdy zostaje zmienione - a to robią czasem serwery Orange tego co ja wiem - Origin zaczyna być podejrzliwy i chce zweryfikowania konta. Nie wiem czy inne serwery dostawców internetu nie robią czasem tego samego. Na pewno nie robi tego serwer UPS.
Wiadomość 4 z 5 (5 360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Origin - problem z zalogowaniem ("dane wygasły")

★★★ Newbie

Ok, tak zrobię, dzięki za pomoc Wink

Wiadomość 5 z 5 (5 334 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem