Dot.: (Origin) nie uruchamia się

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

(Origin) nie uruchamia się

★★★ Novice

WItam

 

Chciałbym prosić o pomoc otóż origin nie uruchamia się nawet po 3 reinstalach nic się nie zmieniło,

byłbym wdzięczny za pomoc z tym problemem.

Wiadomość 1 z 12 (39 881 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: (Origin) nie uruchamia się

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Waifhen

 

AVG został przejęty przez Avast, więc można to traktować jako ten sam produkt.  @Waifhen posłuchaj, jeśli widzisz, że dany antywirus sprawia problem, na rynku masz wiele innych zamienników. Niestety na forum nie będziemy Ci podpowiadać jaką aplikację masz wybrać i dlaczego blokują one Origin (pytanie do wsparcia technicznego danego antywirusa). Bazujemy jedynie na zgłoszeniach graczy i jak już Ci wymieniłem najwięcej zgłoszeń mieliśmy właśnie z tymi aplikacjami antywirusowymi: AVG, Avast, McAfee oraz Malware-bytes. 

 

Sam Windows oferuje zaszyty w sobie mechanizm obronny w postaci Windows Defender, jeśli mowa oczywiście o darmowych rozwiązaniach. Dodatkowo możesz zajrzeć na oficjalny test programów antywirusowych i wybrać coś wedle uznania.   Na koniec prosiłbym, abyś zaakceptował moje rozwiązanie odnośnie AVG w tym wątku, iż temat już został wyczerpany i winowajcą w Twojej sytuacji okazał się AVG.

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 11 z 12 (41 871 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: (Origin) nie uruchamia się

Hej.

Czy mógłbyś podać więcej informacji na temat swojego problemu?

Czy wyskakuje jakiś komunikat błędu?

Najlepiej wysłać kilka zdjęć pokazujący co się dzieje.

Wiadomość 2 z 12 (39 844 wyświetleń)

Dot.: (Origin) nie uruchamia się

Community Manager (retired)

@Waifhen Hej!

 

Na początek zerknij proszę do naszego artykułu na forum poświęconego właśnie problemom z aplikacją Origin. Szczególnie wykonaj kroki na poczyszczenie pamięci podręcznej Origin oraz koniecznie sprawdź czy aplikacja Origin nie jest blokowana przez jakiś antywirus/antimalware/firewall. 

 

Jak wcześniej nasz czempion zasugerował, prześlij nam proszę raport DXDIAG oraz właśnie informację z jakiej aplikacji AV korzystasz? Powodzenia!

Wiadomość 3 z 12 (39 838 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: (Origin) nie uruchamia się

★★★ Novice

Wykonałem wszystkie kroki na poczyszczenie pamięci podręcznej mój AV to AVG Free

 

Oraz DXDIAG

Wiadomość 4 z 12 (39 831 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: (Origin) nie uruchamia się

Wykonaj wszystkie kroki z artykułu, który wysłał @EA_Odix.

Dodatkowo dodaj aplikację Origin do wyjątków w swoim antywirusie oraz zaporze.

Wiadomość 5 z 12 (39 821 wyświetleń)

Dot.: (Origin) nie uruchamia się

Community Manager (retired)

@Waifhen 

 

Dzięki za podesłany raport oraz informację o antywirusie. Jeśli chodzi właśnie o AVG, to niestety ale na co dzień mamy wiele przypadków gdzie owy antywirus powoduje problemy czy to z grami czy samą aplikacją. Co radzimy to:

 

Powinno to zadziałać w Twoim przypadku! Fingers crossed

Wiadomość 6 z 12 (39 820 wyświetleń)

Dot.: (Origin) nie uruchamia się

★★★ Novice

Mam takie małe pytanie:Czy AVAST będzie blokował origin?

Wiadomość 7 z 12 (39 806 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: (Origin) nie uruchamia się

Community Manager (retired)

@Waifhen Hej!

 

Niestety, ale mamy bardzo wiele kontaktów, gdzie właśnie antywirusy AVG, Avast, McAfee czy nawet Malware-bytes powodują różnego rodzaju problemy z grami czy samą właśnie aplikacją Origin. Rozumiem, że w Twoim przypadku właśnie AVG powodował konflikt?

 

 

Wiadomość 8 z 12 (39 803 wyświetleń)

Dot.: (Origin) nie uruchamia się

★★★ Novice

AVG powodował pobrałem AVAST i jest ta sama sytuacja jest origin dodany do wyjątków,ja się pytam jaki AV działa

 

Wiadomość 9 z 12 (39 800 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: (Origin) nie uruchamia się

★★★ Novice

Już naprawdę nie rozumiem tego czy AVG i Avast powodują czy coś innego ponieważ kiedyś problemu ŻADNEGO nie było.

Wiadomość 10 z 12 (39 794 wyświetleń)
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem