Dot.: Origin

autor: b4rtek107
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Origin

★★★★ Novice

Spokojnie za parę dni premiera FIFA 19. Ludzie wydadzą pieniądze na grę, którą będą chcieli zainstalować i natrafią na ten problem i wyleją swoją frustrację na dużo większą skalę. Problem z którym my mamy do czynienia od paru miesięcy i błagamy wręcz o pomoc a łaskawe EA nic sobie z tego nie robi wydając kolejne śmieszne aktualizacje typu: wyświetlanie tekstu informacji dla abonentów, pojawianie się komunikatów, wyświetlanie menu aplikacji, odsyłacze do artykułów a polski dział mydli nam oczy żeby instalować nowe update i sprawdzać czy nowa aktualizacja coś nam dała... jak ma dać skoro nawet nie jest wspomniane w opisie nowej aktualizacji że pracowano nad tym problemem?

 

Skoro dobrze wiecie i rzekomo pracujecie nad naprawą Origina to wydajcie w tym czasie wersję awaryjną, która działa aby Ci którzy zapłacili wam za coś mogli z tego korzystać. Ale prawdopodobnie czegoś takiego się nie doczekamy bo Polski dział nie wiele może a zagraniczny temat został zamknięty. Brawo EA!!!!

Wiadomość 311 z 380 (1 960 wyświetleń)

Dot.: Origin

★★★ Newbie

Yo,

mam taki problem, że nie mogę uruchomić gry w trybie online. Sam client freezuje się w takim stanie: https://ibb.co/hoWVxU

 

Reinstalla robiłem, etc. 

 

Client nie reaguje na żadne działania, mogę go jedynie wyłączyć.

 

Ktoś ma pomysł?

 

Wiadomość 312 z 380 (1 887 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z uruchomienie Origin - Windows 10

★ Novice

Witam, 

mam ogromny problem. Mianowicie pobrałem origin na swojego nowego laptopa (Dell Inspiron 15 5000 Gaming), logując się na swoje konto, pomijając fakt, że okno logowania jest tak jakby lekko rozmazany, na siłę powiększony,  nagle komputer się zawiesza, ponieważ "Program Origin przestał działać". pobierałem dwa razy i nic... co zrobić?! POMOCY!!! Fifa 19 czeeeeka :D 

Wiadomość 313 z 380 (1 858 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Hej, miałam problem z nową aktualizacją Origin po odebraniu laptopa z naprawy tydzień temu (wymieniono płytę główną). Wcześniej wszystko chodziło idealnie i nie mogłam narzekać, teraz jednak w momencie ściągnięcia The Sims 4 zaczął pojawiać się komunikat, że Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie systemu. I tak czekał w nieskończoność. Szukałam porady wszędzie, na zagranicznych forach także, ale nic nie pomagało. Aż trafiłam na wasz dłuuuuugi wątek, gdzie w końcu Raczek5 polecił ściągnięcie wersji 10.4.12 Origin. I faktycznie, pomogło. Gra się ściągnłęa przez noc razem ze wszystkimi dodatkami. Obawiałam się jednak, co będzie, jeśli Origin wymusi aktualizację do najnowszej wersji. Dziś rano więc z ciekawości zdecydowałam się aktualizować Origin, żeby zobaczyć, co się stanie. I jestem w szoku. The Sims 4 śmiga tak, jak wcześniej. Wróciła też opcja NAPRAW GRĘ!- Przyłączam się do opinii tych, którzy twierdzą, że itnieje problem na linii Origin - Windows 10. Tak, jakby Origin nie mogło poradzić sobie z wgraniem niektórych, ważnych dla gry folderów, jakby Origin wgrywał się niekompletny.

 

Teraz nareszcie, dzięki 10.4.12, wgrały się wszystkie foldery i odpowiednie ścieżki do nich, tak że najnowsza aktualizacja nic już nie psuje.

Wiadomość 314 z 380 (1 757 wyświetleń)

Dot.: Origin

★★ Novice

witam, zrobiłem to samo co opisałaś, ściągnąłem wersję 10.4.12 i wszystko ok z tym że nie uruchamiają sie gry (gra właściwie FIFA 18) przeinstalowałem ją i nadal nic, a po próbie aktualizacji origina, nie moge nawet odpalić 10.4.12 w trybie offline, ponieważ program napotkał problem:/ co jak co, ale trwa to już długie miesiące i jestem sfrustrowany, nawet bardzo, że nie ma nadal żadnego rozwiązania, jak kolega pisał powyżej, ochoczo oczekiwałem na 19 serię już FIFY, ale zniechęciłem sie, bo co jeśli nie będzie można jej uruchomić, nikt pieniędzy nie wyrzuci w takie padło i jest nas takich coraz więcej, pozdrawiam... 

Wiadomość 315 z 380 (1 694 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin

★ Apprentice
Znam dokładnie ten sam problem na innym pulpicie starsza wersja Origina wchodzi ale gry nie mogę nawet zainstalować (The Sims 4) bo pojawia się komunikat że instalacja zakończona niepowodzeniem. Frown przestałam czekać na dodatki A ostatnich co wyszły w czerwcu nie kupilam
Wiadomość 316 z 380 (1 683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Origin nie startuje lub nie można go zainstalować Windows 10 - znany p

★★★ Novice

Mialem ten sam problem. Po wielu męczarniach zrobilem format dysku C i wszystko działa. I serio polecam każdemu to zrobić bo szkoda nerwów na to 😀

Wiadomość 317 z 380 (1 438 wyświetleń)

Dot.: [#] Origin nie startuje lub nie można go zainstalować Windows 10 - znany p

★ Novice

Mi nawet format dysku nie pomógł bo w ogóle nie mogę zainstalować Origina Frown

Wiadomość 318 z 380 (1 381 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Origin nie startuje lub nie można go zainstalować Windows 10 - znany p

★★★ Novice

Gdyby formaty pomagały, to naprawdę robilibyśmy je. A jak je robimy i Origin nadal nie działa?
Przeinstalowanie Windowsa, Origina, C++ nic nie dało - w sumie odkąd ten temat wykiełkował w maju obserwuje go i każdą podpowiedź sprawdzam - nic nie pomaga.
Program OriginThinSetupInternal przestał działać.

Wiadomość 319 z 380 (1 178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Origin nie startuje lub nie można go zainstalować Windows 10 - znany p

★★ Novice

Siema właśnie po prawie 7 miesiącach znalazłem odpowiedź mi zadziałała a mianowicie pobieracie wersje 10.5.18.58059 - 0 a później musicie usunąć OriginThinSetupInternal.exe. I wszystko działa. Aktualnie pobieram BF'a 1. W razie jakiś napotkanych problemów będę was informował pozdro Maślak ;]

Wiadomość 320 z 380 (1 119 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem