Dot.: Origin setup wont open/install

autor: Kurokito
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [#] Origin nie startuje lub nie można go zainstalować Windows 10 - znany p

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Wina leży EWIDENTNIE po stronie Origin, gdyż po formacie dysku i zainstalowaniu czystego Win 7 problem dalej występuje. 

Wiadomość 151 z 380 (559 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin setup wont open/install

★★★★ Novice
Wiadomość 152 z 380 (548 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin setup wont open/install

★★★★ Novice
@iangelbe niestety EA ma swoich klientów w poważaniu... I tak dalej będą zwalać na Microsoft który przynajmniej w jakimś stopniu dba o swoich klientów...
Wiadomość 153 z 380 (547 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin setup wont open/install

★★ Apprentice
Halo, niech ktoś mi to wytłumaczy. Mija miesiąc od aktualizacji systemu, a ja od miesiąca nie mogę pograć w nic online. Mistrzostwa świata się już dawno zaczęły, a fifa dalej nie reaguje na naciśnięcie "Graj", więc nawet offline nie pogram. Kiedy zostanie nam udzielona jakakolwiek pomoc ze strony firmy zwanej EA, dalej mamy prosić Microsoft o to, żeby naprawili błąd Origina i pozwolili mi grać w fifkę czy innym graczom w jakiejś simsy czy coś, za które zapłaciłem duże pieniądze?
Wiadomość 154 z 380 (532 wyświetleń)

Dot.: Origin setup wont open/install

★★ Apprentice
Co z tego, że temat jest oznaczony jako rozwiązany, skoro tyle osób daje sygnał, że nie może grać tak jak wcześniej? Czytam na stronie Origina, że wprowadzone zostały już po drodze dwie inne aktualizacje, a żadna nie naprawiła chociażby tego, że po pobraniu instalatora z oficjalnej strony Origina nie można go nawet uruchomić (XD!). Trzeba ściągać <nielegalnie> starsze wersje Origina, który i tak (poza pierwszym razem) działa tylko offline. No a miesiąc od aktualizacji gry, tydzień od meczu otwarcia MŚ nie mogę uruchomić nawet Fify 18, konsultanci na infolinii jedyne co proponowali, to uruchamianie gry jako administrator (co nie zmienia nic, bo to tylko uruchamianie samego launchera) albo reinstall sterowników do karty graficznej (robione tysiąc razy).
Wiadomość 155 z 380 (529 wyświetleń)

Dot.: Origin setup wont open/install

★★ Apprentice
Ktoś wyżej już pisał, że cofnięcie aktualizacji systemu nie pomaga, gry na innych platformach (uplay, steam) działają normalnie, czy nikt nie widzi po czyjej stronie jest wina? Tak jesteśmy traktowani, że nadal nie mamy żadnej konkretnej informacji kiedy/czy w ogóle problem jest naprawiany (poza tym co napisał @EA_Odix no ale to małe pocieszenie)
Wiadomość 156 z 380 (528 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin setup wont open/install

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

nic nie robią, aby problem naprawić, a co rusz mi się gdzieś wyświetla reklama "kup nowy dodatek"

 

żenada po prostu!

 

przynajmniej nie oszukujcie ludzi, że coś robicie!!!

Wiadomość 157 z 380 (508 wyświetleń)

Dot.: Origin setup wont open/install

★★★★★ Novice

no i jak tam @EA_Odix  i inni CM?

jak to jest, że od tygodnia nie mamy żadnych nowych informacji?

ile jeszcze będziecie udawać, że firma coś robi? mija miesiąc czasu, a wy tylko proponujecie reinstalowanie programów, albo ściąganie nielegalnych starszych wersji...

Wiadomość 158 z 380 (502 wyświetleń)

Dot.: Origin setup wont open/install

★★★ Novice

Miło by było, gdyby firma zajęła się czymś poza promocją nowych tytułów i dodatków. Bo rozumiem, że skoro większości Origin działa to przecież zysk i tak jest, ale to nie zmienia faktu, że osoby, które też płacą, ale mają problem powinny być tak samo traktowane i należy im się pomoc. Dzisiaj wychodzi nowy dodatek do The Sims 4 a ja mogę sobie maksymalnie pooglądać na YouTubie Let's Playe. Pewnie najlepiej by było gdybym go kupiła od razu, pomimo zepsutego Origina. Standard smile

Wiadomość 159 z 380 (411 wyświetleń)

Dot.: Origin setup wont open/install

★★★ Novice

Wczoraj podczas burzy wywaliło mi wszystkie dane z SSD, zainstalowałam dokładnie ten sam system, który miałam wcześniej (origin nie działał), zrobiłam wszystkie dostępne aktualizacje i pobrałam normalnie najnowszego Origina - DZIAŁA! Standard smile Albo jakiś cud albo naprawili sprawę, bo ten system nie różni się niczym od mojego poprzedniego a problem zniknął. 

Wiadomość 160 z 380 (402 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem