Origin nie chce się włączyć

autor: TorkaPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Origin nie chce się włączyć

★★★ Newbie

 

Gdy chcę włączyć origin, na ok. 5 sek przy kursorze wyskakuje kółko ładowania i tyle. Nie włącza się ani nawet nie wyskakuje jakieś okno błędu czy coś. Tak samo z Simsami. Dzieje się tak za każdym razem i dopiero po jakichś 30 minutach działa. Tym razem jednak nie mogę go uruchomić już 40 min. Czy jest coś, co da się zrobić?

 

Wiadomość 1 z 2 (574 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin nie chce się włączyć

Witaj  @TorkaPL 

 

Przyznam, że nie rozumiem Twojego problemu. Bez pośrednictwa Origin nie można włączyć gry The Sims (4).  Za pośrednictwem czego ją włączasz, skoro piszesz, że Origin nie chce Ci się włączyć?  Czy w takim razie mogłabyś opisać, w jaki sposób "włączasz" Origin?

Napisz, proszę także, w którą wersję tej gry grasz, czy jest to może The Sims 4? Jeżeli tak, to czy posiadasz w swojej grze jakieś mody/CC?

 

Bardzo proszę o odpowiedź na powyższe pytania, oraz o dołączenie raportu DxDiag Twojego komputera, instrukcja: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Info-Jak-wygenerowac-raport-DxDiag/td-p/5923956

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (565 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem