Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

autor: CapitanRoyon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjnego...

★ Novice

Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjnego. Gdy system Windows poprosi Cię o zgodę na kontynuowanie, kliknij przycisk "TAK" 

Wczoraj pobrałam Origin a następnie zakupiłam grę The Sims 4. Po kliknięciu "Pobierz" wyskoczył mi właśnie taki komunikat o którym wspomniałam na początku.

Próbowałam już różnych sposobów jakie były podawane na forum. m.in wyłączenie Origin Client Service. 
Wydałam pieniądze na grę, której teraz nie mogę pobrać. Bardzo proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 5 (820 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

[ Edytowane ]
★★★ Expert

Cześć @Kakoxokako  

 

 

Z Twojego opisu wynika, że możemy mieć do czynienia z problemem z kontrolą konta użytkownika (UAC) Dlatego warto spróbować całkiem ją wyłączyć - TUTAJ znajdziesz przydatne informacje jak to zrobić.

 

Jeśli to nie zadziała masz tu kilka wskazówek: 

 

- Wyloguj się, a następnie zaloguj do Origin (zrób to samo dla strony internetowej).

- Spróbuj uruchomić Origin jako administrator, kliknij prawym przyciskiem myszy Origin.exe - Właściwości - Zgodność, a następnie zaznacz Uruchom ten program jako administrator .

- Tymczasowo wyłącz swój program antywirusowy / firewalla.

- Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną Origin .

- Spróbuj odinstalować / zainstalować klienta Origin przy użyciu trudnej metody .

- Sprawdź czy wszystkie aktualizacje systemu są pobrane.

 

 

_________________________________________________________________________________

✔️ Jeśli post rozwiązał twój problem kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" ✔️
Jeśli post był pomocny przyznaj ➕XP
⚠️ Nie jestem pracownikiem EA ⚠️

Wiadomość 2 z 5 (788 wyświetleń)

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

★ Novice
@CapitanRoyon Wyłączenie kontroli konta użytkownika również próbowałam i nie rozwiązało to problemu. Chciałam spróbować jeszcze wyczyścić pamięć podręczną ale co jeśli nie widzę u siebie folderu "LocalContent" którego nie należy przy tej czynności usuwać? Wielokrotnie też już odinstalowywałam origin...
Już mi ręcę opadają Frown
Wiadomość 3 z 5 (771 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

★★★ Newbie

mam to samo Frown

Wiadomość 4 z 5 (767 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin musi pobrać pliki i czeka na pozwolenie ze strony systemu operacyjn

[ Edytowane ]
★★★ Expert

Sprawdźcie proszę czy macie pobrane najnowsze aktualizacje Windows.

 

- Ze strony Microsoft, ściągnijcie najnowszą wersję  .NET framework

- Zainstalujcie ją a następnie uruchomcie komputer w trybie Safe Mode z Obsługą Sieci 

 

Upewnijcie się, że pobieranie nie jest blokowane przez antywirus / firewall.

Pisałem o tym w poście wyżej. 

 

Wykonajcie na swoim komputerze czysty rozruch.

 

Gdy problem występuje dalej:

 

Kliknijcie przyciski Windows + R. 

Otworzy się okno uruchamiania.

Wpiszcie tam "msconfig"

Zatwierdźcie

Wejdźcie w zakładkę usługi

Wyłączcie "Origin Client Service"

 

_________________________________________________________________________________

✔️ Jeśli post rozwiązał twój problem kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" ✔️
Jeśli post był pomocny przyznaj ➕XP
⚠️ Nie jestem pracownikiem EA ⚠️

 

Wiadomość 5 z 5 (752 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem