Dot.: Origin.exe - Błąd 0xc000007b

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Origin.exe - Błąd 0xc000007b

★ Novice

Gdy klikam na samą ikonę "Origin" wyskakuje mi ten błąd także nawet nie chodzi o nie działającą grę tylko cały program reinstalacji próbowałem kilkukrotnie także instalacji różnych rzeczy z filmików jak naprawić ten problem w końcu w akcie desperacji zgłaszam się o pomoc do was :D może ktoś z was miał taki problem i może mi pomóc. Proszę nie odsyłajcie mnie do jakichś tematów związanych z tym problemem bo oglądałem wszystkie i nie pomagają Frown

Wiadomość 1 z 9 (7 841 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Origin.exe - Błąd 0xc000007b

Hej,

Na początek spróbuj wykonać te kroki.

  1. Ręcznie odinstaluj aplikację Origin.
  2. Uruchom program CCleaner.
  3. Zrestartuj swój router/modem, a następnie wykonaj czysty rozruch systemu.
  4. Upewnij się, że Kontrola Konta Użytkownika jest włączona.
  5. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Origin, oraz uruchom plik instalacyjny jako administrator.
  6. Dodaj Origin do wyjątków w zaporze oraz antywirusie, a następnie upewnij się, że wszystkie wymagane porty są otwarte.
  7. Na koniec uruchom zainstalowany program Origin jako administrator.

POWODZENIA!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 9 (8 088 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: Origin.exe - Błąd 0xc000007b

Hej,

Na początek spróbuj wykonać te kroki.

  1. Ręcznie odinstaluj aplikację Origin.
  2. Uruchom program CCleaner.
  3. Zrestartuj swój router/modem, a następnie wykonaj czysty rozruch systemu.
  4. Upewnij się, że Kontrola Konta Użytkownika jest włączona.
  5. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Origin, oraz uruchom plik instalacyjny jako administrator.
  6. Dodaj Origin do wyjątków w zaporze oraz antywirusie, a następnie upewnij się, że wszystkie wymagane porty są otwarte.
  7. Na koniec uruchom zainstalowany program Origin jako administrator.

POWODZENIA!

Wiadomość 2 z 9 (8 089 wyświetleń)

Dot.: Origin.exe - Błąd 0xc000007b

★★★ Newbie

Czesc, 

 

najgorsze ze nie mam nawet co naprawiac, bo juz przy kliknieciu na ikone origin (w celu zrobienia instalacji) wyskakuje ten komunikat s bledem 0xc000007b i tyle. Robilem juz wszystko z chyba 5 filmikow na YT i nic. jakies NET i DiectX i AIO runtimes i kasowanie .dll i nie wiem co wszystko nawet zaplacilem licencje na program PC repair i nic. Zero. Kupilem battelfield i NFS Heat i nic z tego. Zero nawet przez ten origin sie nie dostalem. Frown

Wiadomość 3 z 9 (6 575 wyświetleń)

Dot.: Origin.exe - Błąd 0xc000007b

★★★ Expert
@PaulTheStig

Czy próbowałeś kroków, które Revan2000s zawarł w poście wyżej?
Wiadomość 4 z 9 (6 558 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Origin.exe - Błąd 0xc000007b

★★★ Newbie
@PaulTheStig Siemka udało Ci się zainstalować ORYGIN?
Wiadomość 5 z 9 (4 896 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Origin.exe - Błąd 0xc000007b

★★★ Newbie

Siema, nie. Niestety nie moge odinstalowac origin bo jak dam odinstalowac to wyskoczy ten blad i nie uruchomi sie nawet uninstalator.

Wiadomość 6 z 9 (4 888 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Origin.exe - Błąd 0xc000007b

Hero (Retired)
@PaulTheStig

Sprobuj manualnie odinstalowac Origin w Trudny opisany w poniższym linku sposob bez uzycia unistalatora
https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/manually-uninstalling-origin/

Nastepnie odinstaluj w dodaj /usuń programy wszystkie pliki Microsoft Visual C++ z 2010 i 2013 oraz pliki z 2015 roku jesli takowe masz na komputerze
Nastepny krok to pobranie pelnego instalatora Origin stad , W tym instalatorze za zawarte aktualne biblioteki plików VC ++ ktorych Origin potrzebuje do instalacji
https://download.dm.origin.com/origin/live/OriginSetup.exe

Jesli podczas proby instalacji Origin wyskoczy ci znów ten bląd :
Sprawdz czy twoj Windows ma wszystkie aktualizacje https://support.microsoft.com/help/4027667/windows-10-update

Wylacz wszystkie ekstra programy antywirusowe jeśli takowe posiadasz oproc Windows Defendera

Uruchom SFC i Dism aby usunac błedy plików systemowych
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-o...

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 7 z 9 (4 866 wyświetleń)

Dot.: Origin.exe - Błąd 0xc000007b

★★★ Newbie

Nie wiem. Nie rozumiem. Po prostu już brakuje mi nerwow. Nie rozumiem, ze w 2020 roku nie istnieje jakis program, aplikacja, aktualizacja ktora po prostu trzeba zainstalowac i kropka. To taki problem? Przeciez to sam microsoft powinien cos takiego zrobic. 

Wiadomość 8 z 9 (4 457 wyświetleń)

Dot.: Origin.exe - Błąd 0xc000007b

★★★ Newbie
@PaulTheStig rozwiązałem ten problem u siebie, wystarczy zainstalować visual c++ redistributable w wersji x86
Wiadomość 9 z 9 (1 176 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem