Dot.: Origin. Logowanie online jest obecnie niemożliwe

autor: B3RY97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Origin. Logowanie online jest obecnie niemożliwe

★★★★ Novice

Witam, przez prawie 2 miesiące nie grałem w FIFĘ 17 gdyż, nie miałem czasu w tamtą niedzielę chciałem zagrać ale podczas logowania na Originie wyskoczyło Logowanie online jest obecnie niemożliwe po zalogowaniu wyskoczyło serwery niedostępne i tak jest od ponad tygodnia wszystkiego próbowałem wyłączałem zaporę resetowałem router reinstall Origina patrzyłem w regułach przychodzących czy wszystko OK nic nie pomaga. Od FIFY 13 gram i nigdy nic takiego się nie zdarzyło. Proszę o pomoc 

Wiadomość 1 z 8 (53 910 wyświetleń)

Dot.: Origin. Logowanie online jest obecnie niemożliwe

Community Manager (retired)

Witaj @pepsi_arena

 

Super, że próbowałeś już coś samemu zdziałać, aby naprawić tę sytuację, ale mam dla Ciebie kilka dodatkowych kroków, które również mogą okazać się pomocne.

 

Zapoznaj się proszę z poniższymi artykułami i spróbuj zastosować się do opisanych tam rozwiązań dla PC:

 

ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z ŁĄCZNOŚCIĄ

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z POŁĄCZENIEM

 

Koniecznie daj znać czy któryś z kroków rozwiązał Twój problem! Trzymam kciuki, aby się udało Fingers crossed

Wiadomość 2 z 8 (53 857 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin. Logowanie online jest obecnie niemożliwe

★★★★ Novice

Niestety nic nie pomogło Frown 

Wiadomość 3 z 8 (53 849 wyświetleń)

Dot.: Origin. Logowanie online jest obecnie niemożliwe

★★ Novice


U mnie problemem, był program od karty sieciowej killer network manager, zaznaczona opcja advanced stream detect powodowała niemożność połączenia z Origin.

Wiadomość 4 z 8 (53 780 wyświetleń)

Dot.: Origin. Logowanie online jest obecnie niemożliwe

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @pepsi_arena

 

Spróbuj poniższego rozwiązania: 

 

1. Zmień ustawienia LAN:

 

Spoiler
Otwórz Panel Sterowania:
Kliknij przycisk Opcje Internetowe.
Kliknij kartę Połączenia, a następnie kliknij przycisk Ustawienia sieci LAN.
Odznacz pole wyboru Użyj serwera proxy dla sieci LAN.
Zaznacz pole Automatycznie wykryj ustawienia.
Zrestartuj komputer.

 

2. Przywrócić domyślny plik Hosts
3. Wyczyść pliki cache

4. Wyczyść pamięć podręczną programu Origin

 

 

Spoiler

JAK WYCZYŚCIĆ PAMIĘĆ PODRĘCZNĄ ORIGIN:

 

Podczas użytkowania programu Origin, możesz napotkać problemy związane z wyświetlaniem biblioteki gier, logowaniem bądź połączeniem. W takim przypadku rozwiązaniem najczęściej okazuje się być wyczyszczenie pamięci podręcznej programu. Po ponownym uruchomieniu program sam pobierze sobie aktualizację, bądź brakujące pliki, w ten sposób zastąpisz uszkodzone pliki, nowymi. 

 

1. Po pierwsze musisz wylogować się z programu Origin oraz zakończyć wszystkie procesy związane z programem.

*(Zdarza się, że nawet po wyłączeniu programu poprzez pasek startu w tle uruchomione są procesy związane z programem. Najlepiej upewnić się czy nie są uruchomione żadne procesy poprzez uruchomienie Menedżera zadań)

2. Następnie trzymając przycisk Windows (pomiędzy przyciskiem Ctrl i Alt po lewej stronie klawiatury), naciśnij literę "R". Otworzy się okienko "Uruchamianie"

3. Wpisz w okienku %ProgramData% (razem ze znakiem %) i naciśnij Enter

4. W liście folderów znajdź i otwórz folder Origin

5. Usuń wszystkie pliki z tego folderu POZA 'LocalContent' (ten folder jako jedyny MUSI pozostać w tym folderze)

6. Po usunięciu plików zamknij okienko, po czym ponownie użyj kombinacji Windows+R

7. Tym razem wpisz %AppData%, po czym naciśnij Enter

8. Usuń folder Origin. Znajdujesz się w folderze Roaming, który jest podfolderem AppData

appdata.jpg

 

 

 

 

 

9. Kliknij na słowo "AppData" (na szczycie folderu)

10. Otwórz folder Local

11. Z folderu Local usuń folder Origin

12. Uruchom ponownie komputer i ponownie zaloguj się do programu Origin

 

 

Na naszej stronie pomocy znajdziesz podobną instrukcję:

https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/origin-my-games-list-is-blank/

 

Wiadomość 5 z 8 (53 770 wyświetleń)

Dot.: Origin. Logowanie online jest obecnie niemożliwe

★★★★★ Newbie

Pomogło!!! Zrobiłem dokłądnie co napisałeś i bez problemu sie zalogowałe Standard smile Dzięki wielkie poleciał + Standard smile 

Wiadomość 6 z 8 (41 389 wyświetleń)

Dot.: Origin. Logowanie online jest obecnie niemożliwe

★★ Novice

Witam, Powyższe kroki nie pomagają Origin wciąż wyświetla ten sam komunikat "Logowanie online jest obecnie niemożliwe.". Próbowałem reinstalować Orgina ,bez skutku, zamykałem wszystkie programy które cokolwiek zmieniają w połączeniu z internetem ,bez zmian,. Poza Originem do wszystkich aplikacji loguje mnie bez problemu.

Wiadomość 7 z 8 (23 368 wyświetleń)

Dot.: Origin. Logowanie online jest obecnie niemożliwe

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam samemu rozwiązałem mój problem u mnie pomogło odinstalowanie sterowników od karty sieciowej i zainstalowanie ich ponownie. Nie wiem czy to był powód ale miałem zainstalowane 2 wersje tego samego sterownika. Wyłączanie ich nic nie zmieniało dopiero po odinstalowaniu obu i zainstalowaniu najnowszej wersji pomogło.

Wiadomość 8 z 8 (22 985 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA