Origin Acceess kupno przez paypala

autor: XeLl122123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Origin Acceess kupno przez paypala

★★★★ Novice

Witam,

Chcę zakupić Origin Access na miesiąc przez paypala. Na paypalu mam ponad 70zł. Koszt origin accessu premier to 59,90. Gdy przechodzę do płatności paypalem ten wymaga ode mnie podłączenia karty bankowej. Gdybym ową posiadał kupiłbym po prostu przez kartę, a nie paypala. Z tego co mi wiadomo paypal wymaga podpięcia karty gdy nie mam wystarczająco pieniędzy. 

Wiadomość 1 z 2 (446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Origin Acceess kupno przez paypala

[ Edytowane ]

Witaj @XeLl122123

 

W przypadku co miesięcznej opłaty, jaką jest abonament Origin Access, Paypal ma prawo zażądać podpięcia karty, gdyż w tym przypadku płatności potrącane są z góry za każdy miesiąc.

Doradzam kontakt z Paypalem. Standard smile

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (373 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Origin Acceess kupno przez paypala

[ Edytowane ]

Witaj @XeLl122123

 

W przypadku co miesięcznej opłaty, jaką jest abonament Origin Access, Paypal ma prawo zażądać podpięcia karty, gdyż w tym przypadku płatności potrącane są z góry za każdy miesiąc.

Doradzam kontakt z Paypalem. Standard smile

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (374 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem