Orgin kody bezpieczeńtwa

autor: Hggfdbvc
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Orgin kody bezpieczeńtwa

★★★ Newbie

Siema mam pytanie ostatnio gdy spojrzałem na maila dostałem kod bezpieczeństwa z orgina problem w tym ze od dwóch miesięcy nie loguje się na konto czy to była próba włamania ? Ostatnio ktoś próbował mi się włamać na maila lecz Google go zablokowało,czy orgin może sprawdzić lokalizacje próby logowania i mi ja podać ? Możliwe ze to jakiś Bug ? 

Wiadomość 1 z 2 (185 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Orgin kody bezpieczeńtwa

Community Manager

Hej @Hggfdbvc 

 

Przechodząc w Origin do zakładki Bezpieczeństwo (Origin - Konto EA i płatności), znajdziesz listę zaufanych urządzeń. Jeśli na liście znajdzie się urządzenie, którego nie rozpoznajesz usuń je z listy. W kwestiach związanych z bezpieczeństwem konta, najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z nami bezpośrednio Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (162 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Orgin kody bezpieczeńtwa

Community Manager

Hej @Hggfdbvc 

 

Przechodząc w Origin do zakładki Bezpieczeństwo (Origin - Konto EA i płatności), znajdziesz listę zaufanych urządzeń. Jeśli na liście znajdzie się urządzenie, którego nie rozpoznajesz usuń je z listy. W kwestiach związanych z bezpieczeństwem konta, najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z nami bezpośrednio Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (163 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem