Order Prospera

autor: SoldiFox
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Order Prospera

★★★ Novice

Witajcie.

Niejednokrotnie pytałem się graczy w grze jak i znajomych jak mam zrobić medal "order prospera", nikt nie potrafił mi odpowiedzieć także  nie mam zielonego pojęcia jak zrobić ostatni jego podpunkt. Biegałem z młotkiem po całych mapach i nic .... z góry dzięki za pomoc.Bez tytułu.png

Wiadomość 1 z 6 (829 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Order Prospera

Community Manager

Hej @SoldiFox

 

Aby wykonać ostatnie zadanie musisz przyciągnąć na przejęty obszar (np. w trybie podbój) mobilne działo - pamiętaj by je odczepić Wink. Postaraj się postawić je blisko umocnień, tak żebyś pomógł swoim kompanom bronić zdobytego punktu Standard smile. Jeśli pozostawisz działo w odpowiednim miejscu otrzymasz 20 pkt za fortyfikowanie punktu. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (819 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Order Prospera

Community Manager

Hej @SoldiFox

 

Aby wykonać ostatnie zadanie musisz przyciągnąć na przejęty obszar (np. w trybie podbój) mobilne działo - pamiętaj by je odczepić Wink. Postaraj się postawić je blisko umocnień, tak żebyś pomógł swoim kompanom bronić zdobytego punktu Standard smile. Jeśli pozostawisz działo w odpowiednim miejscu otrzymasz 20 pkt za fortyfikowanie punktu. 

Wiadomość 2 z 6 (820 wyświetleń)

Dot.: Order Prospera

★★★ Novice

Ok, ale skoro w tym medalu to zalicza to dlaczego w medalu " za wsparcie logistyczne w terenie" już nie ? Standard smile

Wiadomość 3 z 6 (729 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Order Prospera

Community Manager

Hej @SoldiFox 

 

Dzięki za info, sprawdzę to Standard smile 

Wiadomość 4 z 6 (705 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Order Prospera

★★★ Novice
@EA_Kuba Ostatnio zostawiłem działo odczepione nie na swoim punkcie i zauważyłem, że mi podskoczyło do 3ch. Pytanie czy jest to jakaś różnica czy "wzmacniamy" swój pkt. Czy "wspiera" on walkę na innym pkt ??
Wiadomość 5 z 6 (700 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Order Prospera

★★★ Novice
@EA_Kuba rozumiem, że nie doczekam się odpowiedzi ? ?
Wiadomość 6 z 6 (575 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem