Dot.: Opóźnienie w Fifa 20 czy brak umiejętności?

autor: JurachLFCpl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Opóźnienie w Fifa 20 czy brak umiejętności?

★ Apprentice

Witam, mam następujący problem, gran na Xbox one. nie jestem jakimś mega graczem ale gram dużo i dlatego zastanawiam się dlaczego przychodzą momenty gdzie nie potrafię nawet podać piłki. Odpalam Rivals bądź mistrzostwa i poprostu zaczynam tracę piłkę i strata bramki, gra się fatalnie , tak jakby gra reagowała z minimalnym opóźnieniem, opóźnienie podań, ruchów analogiem lewym czy prawym i nawet zastawianie piłki, precyzyjny strzał zawsze jak wciskam wydaje się w dobrym momencie to pokazuje że za późno. Przychodzą czasami mecze że gra się bardzo dobrze i działa wszystko sprawnie. Czy na prawdę może być to kwestia formy? Sądzicie że czasami można wygrać trzy mecze pod rząd po 5:0 po czym przychodzi 8 meczów w plecy? 

Staram się to zrozumieć i nie mogę. Może faktycznie problem z połączeniem? Opóźnienie na pasku przed meczem zazwyczaj jest na 4 na 5 kresek. Może to za mało? Może musi być full? Podpowiedzcie. Neta mam 120mb podłączonego kablem, podpowiem że jak połączyłem się przez wi fi to nie da się grać, lagi lagi lagi. Błagam pomóżcie bo w końcu połamie tą płytę i pada i moje nerwy się skończą Wink ale ucierpi portfel bo emocje zejdą i kupię nowego pada i znowu się zacznie . Pozdro

Wiadomość 1 z 16 (2 927 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie w Fifa 20 czy brak umiejętności?

★ Apprentice

Dodam jeszcze że ja przeciwnik przyspieszy z piłką jakimś nie szybkim nawet zawodnikiem to za chujalajnoge go nie dogonię , moi zawodnicy zanim się zbiorą to przeciwnik jest już poza zasięgiem

Wiadomość 2 z 16 (2 916 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie w Fifa 20 czy brak umiejętności?

★★★★★ Apprentice

Gram na Ps4 i mam podobnie z tym że ja na kablu i na wi fi odczuwam lagi więc nie ma to dla mnie znaczenia, ale fakt że nie da się wtedy kompletnie nic ugrać, otwierales może porty? Chcę sepobowac napisać do dostawcy internetu ale nie wiem czy to cokolwiek zmieni 

Wiadomość 3 z 16 (2 895 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie w Fifa 20 czy brak umiejętności?

★ Apprentice
@jamnik60 Nie mam pojęcia jak otworzyć porty. Jak to się robi ? To spróbuję może coś się ruszy.
Wiadomość 4 z 16 (2 871 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie w Fifa 20 czy brak umiejętności?

★★★ Novice

Mam to samo, wygram 5 meczów pod rząd po 5:0 z kims i nagle po tych wygranych 5 meczach, jest opóźnienie w grze x5 moi zawodnicy biegają wolniej, przegrywam mecze bo jego zawodnicy odskakuja od moich obroncow na 30 metrów w momencie i nie idzie ich dogonić. To nie wina internetu, kompa czy czegokolwiek innego to wina tej * gry, nie jest to przypadkiem, bo dzieje sie to zazwyczaj gdy wygrywam 5-10 meczów pod rząd i gra smiga pięknie po czym po tych wygranych jak gdyby nigdy nic przychodzi spowolnienie całej rozgrywki oczywiście tylko z mojej strony, bo rywala zawodnicy chodzą jak na amfetaminie. Są to ustawienia gry jakieś skrypty lub coś w tym stylu żeby każdy miał równe szanse, podejrzewam ze na większości kont to ustawiają żeby słabi gracze zostali przy fut i mogli na nich dalej trzepać kasę. Ta firma to dno, często żałuje ze fify nie ma firma która nie patrzy tylko na kase tak jak oni, co zresztą widać chociażby przez cotygodniowe wypuszczanie jakiś nie mających sensu specjalnych drużyn by tylko dzieci kupowały fifa points. A jeżeli ktoś uważa że się mylę i miał ten sam problem co koledzy wyżej bądź ja to zapraszam do zaprezentowania tego "złotego środka" który wyeliminuje ten błąd, ale jestem nie mal w 100% pewny że nikt go nie zna, bo to ustawienia jebanego EA na konto a nie inne problemy.

Wiadomość 5 z 16 (2 554 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie w Fifa 20 czy brak umiejętności?

★★★★★ Novice

Podpisuję się obiema rękami pod tymi postami. Gram Fut champions w piątek i robię 7:0 lub 8:1, 8:2 czesto, miałem chyba nawet 10:1. Przychodzi sobota/niedziela i jest coś czego w żaden sposób nie jestem w stanie zrozumieć... Dostaję wtedy totalnej kur**cy i często cierpi na tym pad lub przedmioty w najbliższym moim otoczeniu. Bo otóż nagle nie wiadomo jakim cudownym sposobem moja drużyna przestaje grać!!! I brzydzę się już tymi argumentami, że trafiam po prostu na mocniejszych rywali bo takie bzdury to może tylko pracownik ea wciskać... Przegrywam nagle seryjnie nie ważne czy ktoś ma silny skład czy kompletnie beznadziejny i nie ważne czy ma skilla czy gra jak żurek...po prostu nie jestem w stanie kontrolować niczego w tych meczach, wszyscy stoją w miejscu i jeżeli już się poruszają to tak jakby każdy z nich miał 100kg bagażu na plecach... I powiem tak... Gdybym to samo zaobserwował u mojego rywala to jeszcze pół biedy... Wtedy rozumiem, że jest to wina wszechobecnego delayu i rozgrywka jest relatywnie sprawiedliwa, gdyż obaj mamy podobne warunki do gry...jednak tak na 100% nie jest, gdyż zawodnicy mojego dowolnego rywala ruszają się w przeciwieństwie do moich tak jakbym grał brązowym składem a mój rywal najlepszymi kartami w grze... Nie przesadzam... Tak to właśnie wygląda... Moja psychika przez tą grę już wystarczająco ucierpiała, a ludzie którzy są odpowiedzialni za to "coś" co się dzieje w soboty i niedziele na moim koncie, mam nadzieję , że słono za to zapłacą, bo mam rozeznanie i wiem, że takich osób jak ja , które przechodziły przez ten sabotaż, tak nazywamy rzeczy po imieniu SABOTAŻ gry, jest dużo, dużo więcej.

 

Wiadomość 6 z 16 (2 024 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie w Fifa 20 czy brak umiejętności?

★★★ Guide
@Sosen14 dołaczam do klubu, przyszedł weekend i połączenie czyt. serwery ledwo zipią. Nie jestem w stanie nic zrobić, reakcja gry jest z opóźnieniem i dzieją się cyrki, a przeciwnik robi co chce.... Nic się nie zmienia w tej fifie, jak była gniotem tam jest nadal, a serwery coraz gorsze....
Wiadomość 7 z 16 (2 013 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie w Fifa 20 czy brak umiejętności?

★★★★ Novice
@Sosen14 A grasz na płycie czy wersji cyfrowej bo chce zbadać zależność bo też już wszystkiego prubowalem, człowiek kombinuje bo moderatorzy udają ze zajmują się forum. Ale jakbyś zapytał jak się kupuje paczki to byś miał pomoc techniczna za 15 minut pod drzwiami
Wiadomość 8 z 16 (1 982 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Opóźnienie w Fifa 20 czy brak umiejętności?

★★★★★ Novice

Wersja pudełkowa (płyta), opóźnienie 28-34 ms czasem 36-40. Zazwyczaj 30-32 czyli w porządku. Ja już sobie odpuszczam tą grę, szkoda zdrowia psychicznego, a co za tym idzie i fizycznego.

Ta pseudo "firma" zwana electronic arts, powinna wypłacać ludziom odszkodowania za straty zdrowotne spowodowane tym ćwierćproduktem... 

Ta gra ma wiele mechanizmów uzależniających, stąd mimo, że wszyscy wiemy jak jest zrypana, to i tak do niej wracamy. Ja już podziękuję, bo wybieram zdrowie, a jest wiele innych rozrywek, które mogą umilić wolny czas. Wam też radzę.

Pozdrawiam

Wiadomość 9 z 16 (1 972 wyświetleń)

Dot.: Opóźnienie w Fifa 20 czy brak umiejętności?

★★★★ Novice
@Sosen14 Najlepsze jest to że ja nawet offline mam delay. Szkoda gadać Standard smile
Pozdrawiam również
Wiadomość 10 z 16 (1 967 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA