Okradzione konto FUT

autor: adamjamajka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Okradzione konto FUT

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 19
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Rynek Transferowy
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 31.10.2018
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 18
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zgłoszenie na help ea nr #44339725
Co się dzieje? Zablokowane konto, skradzione karty, brak coinsow. Brak możliwości grania.
Co powinno się stać? Oblokowanie konta, zwrot coinsow za poniesione straty

Witam,

od 31.10.2018 walczę z zablokowanym kontem. Ktoś mi się włamał i sprzedał wszystkich zawodników oprócz tych niewymiennych i przelał wszystkie coinsy. 
Dzwonie regularnie na infolinie i ciągle jestem spławiany stwierdzeniem. że trafiło do działu za granicą i właściwie polski oddział nie może nic zrobić bo nie mają z nimi kontaktu. Pytanie w sumie jak to możliwe? Chciałbym chociaż mieć odblokowany rynek transferowy abym mógł grać a na zadośćuczynienie z powodu straty zawodników mogę jeszcze poczekać (oczywiście bez przesady).

Czy ktoś miał taka sytuację? jeżeli tak to proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam Adam.

Wiadomość 1 z 11 (3 003 wyświetleń)

Dot.: Okradzione konto FUT

★ Novice
Mam podobny problem i również czekam se sprawa. Ktoś może wytłumaczyć ile to może trwać ?
Wiadomość 2 z 11 (2 958 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Okradzione konto FUT

[ Edytowane ]
★★ Novice

Mam to samo. Dostałem jakąś wiadomość że niby Fifa 19 revords, wszedlem tam i na drugi dzień cały skąd miałem wyprzedany oprócz zawodników nie wymiennych i znikły coinsy. A co dziwne nagle miałem cztery razy Valecie sprzedanego a najlepsze ze ten Valencia nie miał ani jednego właściciela i ani jednego kontraktu strasznie dziwne a najlepsze było to że wszystkie karty sprzedane które nagle się u mnie pojawiły były niewymienna. A jeszcze lepsze jest to że wartość klubu nie spadła. Dziwna ta cała sytuacja. Ciekawe ile będę czekał teraz na rozwiązanie sprawy. Coś mi się zdaje że to koniec Fify dla mnie i zastanawiam się czy takiej sprawy nie zgłosić na policję bo zniknął mi skład za +, -  5Milionow w przeliczeniu na złotówki to by było ich trochę. 

Wiadomość 3 z 11 (2 812 wyświetleń)

Dot.: Okradzione konto FUT

★★★ Newbie
Mam to samo czekam i czekam... pewnie nic z tym nie zrobią
Wiadomość 4 z 11 (2 787 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Okradzione konto FUT

★★ Novice

I jak tam ruszyło się coś z twója sprawa  

Wiadomość 5 z 11 (2 768 wyświetleń)

Dot.: Okradzione konto FUT

★ Novice
U mnie nadal nic. Czekam i czekam a konsultanci mnie ciagle odsyłają
Wiadomość 6 z 11 (2 730 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Okradzione konto FUT

★ Novice

Ukradli mi wszystko nawet kontrakty ktorych nie da się sprzedać 99 też sprzedane dziwne bo były za free i na pewno nie dald się ich sprzedać złodzieje przyszło żeby wbić kod weryfikacji danych bo nie mogłem wejść na konto wszedłem i już nic nie było tylko 2 karty na rynku kontraktów no i darmowe karty niewymienne

Wiadomość 7 z 11 (2 523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Okradzione konto FUT

★ Novice

PS4 fifa19 

Wiadomość 8 z 11 (2 522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Okradzione konto FUT

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Witam.Dziś zalogowałem sie na FUT i to samo wyprzedano moich zawodników wymiennych najdrożych i praktycznie cały skład i rezerwy!!! Oczywiście rynek transferowy zablokowany brak koinsów i siąść i płakac czy co nie ma składu nie ma kim grać tyle grania zbierania porazka a EA milczy szkoda gadać !!!!!!!!!!!!!!!!! PS4 czy jest o możliwe ,że skład wróci??? Czy to już koniec??? Wywalić FIFA 19 do kosza??? Jak tak będzie to przechodzę do PES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiadomość 9 z 11 (2 304 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Okradzione konto FUT

★★ Novice

Witam. Powiem wam że dostałem zwrot po miesiącu,, co prawda nie dostałem tego co powinienem bo gdzieś 4 miliony ale dostałem 3,5 miliona lepsze to nic. Ale ile zachodu przy tym było to masakra. Pozdrawiam wszystkich i 3 mam kciuki zebycie dostali zwrot jak najszybciej

Wiadomość 10 z 11 (2 293 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA