Dot.: Ogromne lagi i czerwone ikony kwadratów w prawym gornym rogu ekranu po upd

autor: Chmielu_B3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ogromne lagi i czerwone ikony kwadratów w prawym gornym rogu ekranu po update.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Po wprowadzeniu ostatniego update'u lagi ktore miewialem czesto co 2/3 mecz zaczely pojawiac sie w kazdym meczu bez wyjatku do tego pojawila sie ikona 3 czerwonym kwadratow w prawym gornym rogu. Czy ktos w EA jest na tyle blyskotliwy zeby sie ruszyc i naprawic stabilnosc serwerow zamiast dodawac nowy content ? Jak mozna robic gre w ktora nie oferuje zabawy zanim sie nie otworzy durnych portow w routerze. Dramat.

Wiadomość 1 z 19 (6 045 wyświetleń)

Dot.: Ogromne lagi i czerwone ikony kwadratów w prawym gornym rogu ekranu po upd

★★★ Novice

+1 Mam to samo

Wiadomość 2 z 19 (6 005 wyświetleń)

Dot.: Ogromne lagi i czerwone ikony kwadratów w prawym gornym rogu ekranu po upd

★ Novice

Nie wiem co jest grane ale odechciewa mi się grać jak w każdej grze mam ciągle wysoki ping. W każdej rozgrywce nawet na j****** treningu. Na dzisiejszy czas tracę zainteresowanie grą, przed tym update wszystko śmigało jak należy.

Wiadomość 3 z 19 (5 946 wyświetleń)

Dot.: Ogromne lagi i czerwone ikony kwadratów w prawym gornym rogu ekranu po upd

★★★ Novice
@Bo0stMe Mam to samo, czerwone kwadraty i ping nawet na treningu. Otworzyłem wszystkie porty w routerze i zaporze,wyłączyłem antywirusa itp.
NIC nie pomaga!
Wiadomość 4 z 19 (5 932 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ogromne lagi i czerwone ikony kwadratów w prawym gornym rogu ekranu po upd

★★★★ Novice

Możesz spróbować tego:

 

1. Odpal Apex Legends i gdy pojawi się główny ekran (ten zaraz po logo respawn i ea) to nie klikaj Kontynuuj, tylko poczekaj chwilę, z minutkę, może dwie.

Po takim czasie na samym dole pojawi Ci się dodatkowa opcja DATA CENTERS (nie wiem jak to jest przetłumaczone w grze jeśli masz ustawiony język polski, ale po prostu pierwsza opcja z prawej strony) klikasz w nią i pojawi Ci się lista serwerów, wybierasz oczywiście ten z najmniejszym pingiem i klikasz kontynuuj.

 

Apex-Legends-server-ping-data-center-list.jpg

 

 

 

Wiadomość 5 z 19 (5 896 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ogromne lagi i czerwone ikony kwadratów w prawym gornym rogu ekranu po upd

★★★ Novice

Sprawdzę i dam znać.

Wiadomość 6 z 19 (5 861 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Ogromne lagi i czerwone ikony kwadratów w prawym gornym rogu ekranu po upd

★★★ Novice

Czekałem dość długo. około 10min i wywaliło mnie z gry.

Wiadomość 7 z 19 (5 846 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ogromne lagi i czerwone ikony kwadratów w prawym gornym rogu ekranu po upd

★★★ Novice
@havien21 Na Pc trzeba poczekać 1min i nacisnąć ESC. Niestety nie pomaga. Co 2-3 gierki mam te kwadraty. Te serwery to porażka.
Wiadomość 8 z 19 (5 836 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ogromne lagi i czerwone ikony kwadratów w prawym gornym rogu ekranu po upd

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@Chmielu_B3

Powiedz mi na jakim Windowsie grasz.

Wiadomość 9 z 19 (5 827 wyświetleń)

Dot.: Ogromne lagi i czerwone ikony kwadratów w prawym gornym rogu ekranu po upd

★★★ Novice
@havien21 Win 10 Pro x64 (May Update dopiero dzisiaj wgrałem, ale dalej to samo i tylko w Apex, bo the division i R6 działa bez problemu).
Wiadomość 10 z 19 (5 817 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem