Ogromna utrata pakietów w Apex Legends (50%+)

autor: Creavir
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ogromna utrata pakietów w Apex Legends (50%+)

★★ Novice

Cześć!

Borykam się z utratą pakietów w granicy 50-70% tylko w grze Apex Legends. W żadnej innej grze nie widzę takich problemów (Nie są to gry od EA). Połączenie wybiegające z routera do komputera jest kablowe. Załączam screeny z UOTrace i PingManager. Dodałem przekierowywanie portów dla Apex Legends, lecz nie widzę żadnych efektów. Co mogę jeszcze zaradzić?

Wiadomość 1 z 10 (2 389 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ogromna utrata pakietów w Apex Legends (50%+)

★★ Novice

@RaCa26 Jak widzisz ja czekałem 2 tygodnie, a nie 2 dni. Cierpliwości, nieładnie jest wcinać się komuś do tematu ze swoim, innym problemem.

@EA_Kuba  Nie używam takiego oprogramowania jak KillerNetwork itd. Z antywirusem już próbowałem, jak i z każdym włączonym oprogramowaniem na komputerze. Żadna wskazówka na stronie EA nie pomagała. Dzisiaj na reddicie znalazłem informację o zainstalowaniu cFosSpeed. Po odpowiedniej konfiguracji straty pakietów zmalały do wartości 0-10%. W tej chwili kombinując osiągnąłem 0-2%. Jest już grywalnie. Polecam sprawdzić to oprogramowanie osobom z podobnym problemem.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 10 (2 324 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ogromna utrata pakietów w Apex Legends (50%+)

Community Manager

Hej @Creavir 

 

Czy korzystasz może z jakiegoś dodatkowego oprogramowania typu Killer Network? Jeśli tak to na czas uruchamiania gry wyłącz je. Upewnij się również, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy na Twoim komputerze. 

Wiadomość 2 z 10 (2 341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ogromna utrata pakietów w Apex Legends (50%+)

★★★★ Novice
@EA_Kuba a czy moze odpowiecie na moje pytanie ktore wisi juz 2 dni i nic? co drugi dzien nie moge sie polaczyc z serwerami nie moge nic z tym zrobic i nie nie jest to problem z ipv bo netia dziala tylko na ipv4 i ja nic u siebie nie zmieniam wszystko mam tak samo nigdzie nie grzebie gram sobie jednego dnia w nastepnym dniu juz nie moge macie jakies limity na dolaczenie do apexa czy co?
Wiadomość 3 z 10 (2 333 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ogromna utrata pakietów w Apex Legends (50%+)

★★ Novice

@RaCa26 Jak widzisz ja czekałem 2 tygodnie, a nie 2 dni. Cierpliwości, nieładnie jest wcinać się komuś do tematu ze swoim, innym problemem.

@EA_Kuba  Nie używam takiego oprogramowania jak KillerNetwork itd. Z antywirusem już próbowałem, jak i z każdym włączonym oprogramowaniem na komputerze. Żadna wskazówka na stronie EA nie pomagała. Dzisiaj na reddicie znalazłem informację o zainstalowaniu cFosSpeed. Po odpowiedniej konfiguracji straty pakietów zmalały do wartości 0-10%. W tej chwili kombinując osiągnąłem 0-2%. Jest już grywalnie. Polecam sprawdzić to oprogramowanie osobom z podobnym problemem.

Wiadomość 4 z 10 (2 325 wyświetleń)

Dot.: Ogromna utrata pakietów w Apex Legends (50%+)

Community Manager

Hej @Creavir 

 

Cieszę się, że udało Ci się znaleźć rozwiązanie Standard smile 

 

Czy oprócz wymienionych przez Ciebie kroków, próbowałeś jeszcze przywrócić domyślne ustawienia Twojego routera? Jeśli możesz podaj również model routera, jeśli ktoś na forum w przyszłości miałby podobny problem, taka informacja byłaby na pewno przydatna Standard smile

Wiadomość 5 z 10 (2 296 wyświetleń)

Dot.: Ogromna utrata pakietów w Apex Legends (50%+)

★★ Novice

@EA_Kuba Jest to router ASUS DSL-N12E. Nie resetowalem gdyż wiąże się to z manualną konfiguracja przez mojego dostawcę co niestety nie jest szybkim zabiegiem. Jedynie restartowałem i dodawałem przekierowywanie portów, ale z tego co zauważyłem mój dostawca prawdopodobnie blokuje przekierowywanie. 

Wiadomość 6 z 10 (2 285 wyświetleń)

Dot.: Ogromna utrata pakietów w Apex Legends (50%+)

★★★ Newbie

A z jakiej strony to pobierałeś dasz linka jakiegoś? 

 

Wiadomość 7 z 10 (1 390 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ogromna utrata pakietów w Apex Legends (50%+)

★★★ Newbie

Ej a z jaikej strony to mozna pobrac zeby dzialalo ?

c

Wiadomość 8 z 10 (1 385 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ogromna utrata pakietów w Apex Legends (50%+)

★ Guide
@Creavir Czy nie jest to trochę dziwne że trzeba płacić za zewnętrzny program żeby móc jako tako pograć w grę. Jednak inni wydawcy nie mają takiego problemu. Plus mam do ciebie pytanie czy kupowałeś ten program czy może masz źródło do pozyskania go za free. Dzięki
Wiadomość 9 z 10 (1 379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ogromna utrata pakietów w Apex Legends (50%+)

★★ Novice

Dziwne jest, że muszę sie wspierać zewnętrznym oprogramowaniem. W żadnej innej grze tak nie mam. Nie płacę, bo mam darmową wersję, którą ściągnałem dwa lata temu. Nie wiem czy teraz się za to płaci. Przypomniałem sobie o tym poście, bo wróciłem do Apexa po roku i znowu miałem ten sam problem. Na szczęście oprogramowanie pomogło. 

Wiadomość 10 z 10 (552 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem