Dot.: OSZUKANE PACZKI

autor: Hoseth
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

OSZUKANE PACZKI

★★★★★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Rynek Transferowy
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? Codziennie
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) O każdej porze dnia i nocy
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Oddać paczki albo fifa pointsy
Co się dzieje? Zwykły użytkownik jest skazany na rzadki traf raz na milion, a jutuber lub strimer przy robieniu openingu ma podkręcony drop i to jest widoczne, jeśli ktoś trafia C. Ronaldo 94, w paczce DARMOWEJ w której jest jedna rzadka karta to coś jest nie tak Wink
Co powinno się stać? Powinienem dostawać też lepsze karty w paczkach

p.s. NIE CHCE CZYTAĆ O TYM ŻE JEST COŚ TAKIEGO JAK LOSOWOŚĆ, BO NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK LOSOWOŚĆ W PACZKACH, JEŚLI PORÓWNUJECIE TO DO np. ZAKŁADÓW LOTTO, TO W TAKIM RAZIE NIE WIECIE ŻE TE LOSOWANIA TEŻ SĄ USTAWIONE Wink

Wiadomość 1 z 8 (1 311 wyświetleń)

Dot.: OSZUKANE PACZKI

Jedyne co widzę na forum aby narzekasz i żądasz darmowych prezentów.

Nie dasz sobie nic wytłumaczyć bo wszystko wiesz lepiej. Więc jaki jest cel Twoich wpisów? Otwieranie paczek jest oparte wyłącznie na szczęściu. Jeśli już w tym momencie trafiłem kilka kart TOTW, a moi znajomi po dwie ikony to oznacza, że także mają jak to opisałeś "podkręcony drop"?

 

Wiadomość 2 z 8 (1 296 wyświetleń)

Dot.: OSZUKANE PACZKI

★★ Apprentice

Revan nie zwracaj uwagę na taka amebe, jeśli miałbym tyle problemów co on już dawno bym sprzedał płytę w cholerę. Gość komentuje wszystko i na wszystko narzeka aż to do kabaretu się należy Wink

Wiadomość 3 z 8 (1 292 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: OSZUKANE PACZKI

★★★ Novice
Ja bym jednak wziął w obrone kolege gdyż w informatyce i ogólnie w programowaniu nie występuje coś takiego.jak "losowy" ciąg liczb, wszystko MUSI opierać się na algorytmie, juz podstawowe komendy if-else w c++ pokazuje ze coś wynika z czegoś. Wyniki mogą co najwyżej przypominać losowe wyniki, które ciąg liczb jest poddany testowi statystycznemu i ten test moze przejść pozytywnie tyle ze zmiennymi są również kryteria negatywnej oceny statystycznej. Mnie to wkurza i zaczynam się zastanawiać nad graniem w fut bo coraz mniej sensu w tym widzę ze względu na problem jaki ja naświetliłem. Więc koleżanki i koledzy nie wierzcie w losowosc paczek bo tego nie ma i nie mozliwe jest zeby bylo.
Wiadomość 4 z 8 (1 281 wyświetleń)

Dot.: OSZUKANE PACZKI

★★ Guide

Cała losowośc w programowaniu polega na wyświetlaniu reszty z dzielenia przez jakąś zadaną liczbę w zależności od czasu. Ale widać jak na dłoni, że z paczkami jest coś nie tak bo przez cały FutMas z mega paczek to nawet ekranów nie ma tylko płaskie paczki..

 

I tak bardziej wkurzające są karne, zabierzesz czysto piłkę gosciu sie wyje**e i ma karnego.. I tak nawet po 3 razy w meczu. 

Wiadomość 5 z 8 (1 274 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: OSZUKANE PACZKI

★★★★★ Novice
Ameba to ty jak juz, mam problem z grą to jest po to forum i sie wypowiadam, nie chcesz nie pisz, to ze tobie sie szczesci to nie znaczy ze innym tez, łbie
Wiadomość 6 z 8 (1 266 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: OSZUKANE PACZKI

★★★★★ Novice
Bo ea ustawia paczki to jest prawda, przyklad - stream charytatywny pewnej ekipy i nagle C.Ronaldo z darmowej paczki, przeciez to sie ni zdarza nigdy, ja z megapaczek nawet rare nie dostaje a oni cos takiego, wiec nie gadajcie mi o tym ze nie jest ustawione
Wiadomość 7 z 8 (1 265 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: OSZUKANE PACZKI

Community Manager (retired)

@ignorancik

 

Zawartość paczek w grze FIFA 18 generowana jest losowo w momencie otworzenia paczki. Liczba subskrybentów na YouTube lub Twitchu nie ma z tym nic wspólnego, a tworzenie rozbudowanych teorii spiskowych oraz dyskusję na ten temat uważam za stratę czasu, dlatego temat zamykam.

 

Na koniec załączam zdjęcie czterolistnej koniczyny - oby przyniosła Ci szczęście przy kolejnym openingu. Prawdopodobnie może mieć większy wpływ na zawartość paczek niż statystyki na YouTube Wink Pozdrawiam!

 

luck-is-explored_l-770x513.jpg

Wiadomość 8 z 8 (1 259 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA