ORIGIN - Logowanie online jest obecnie niemożliwe

autor: 0000002137
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: ORIGIN - Logowanie online jest obecnie niemożliwe - badany problem

★★ Novice
@EA_Kuba Też zrobiłem wszystko z tego wątku i wielu innych, ale nic nie pomogło. jest tutaj również mój błąd poniewaź pierwszą odruchową reakcją była reinstalacja origina i teraz się nawet nie mogę zalogować offline. ;(
Wiadomość 51 z 203 (1 428 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: ORIGIN - Logowanie online jest obecnie niemożliwe - badany problem

★★ Novice
@janostry Próbowałem wielu rzeczy dopiero zadziałalo zmienienie IP . Dlaczego moje IP blokuje logowanie?
Wiadomość 52 z 203 (1 422 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: ORIGIN - Logowanie online jest obecnie niemożliwe - badany problem

[ Edytowane ]
★★ Novice

zrobiłem wszystko z wątku i nic. dzwoniąc na infolinie typek ze to pewnie wina komputera mojego, a jak go przycisnąłem o rekompensate to nagle że nie ma możliwości bo ea nic nie przewidziało i prace stracić może. a wcześniej upierał się że to nie wina ea i że awaria tylko 1 dzień trwala Tongue out

 

Wiadomość 53 z 203 (1 380 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: ORIGIN - Logowanie online jest obecnie niemożliwe - badany problem

★★ Novice

Na starym necie mialem pakiety na internet wiec czesto wylaczalem wyswietlanie obrazow w przegladarce ineternetowej. Po tym zawsze nie da sie zalogowac. Moze cos Masz  powylaczane w przegladarce albo nieaktualne?

Wiadomość 54 z 203 (1 326 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: ORIGIN - Logowanie online jest obecnie niemożliwe - badany problem

★★ Novice

właśnie wszystko odblokowałem i nadal *, jutro musze dopiero zadzwonić jeszcze raz no ale tydzień juz nie da sie zalogować wiec wkurzony jestem już na ten syf bo nie po to gry kupuje żeby teraz nie mieć do nich dostepu

Wiadomość 55 z 203 (1 444 wyświetleń)

Dot.: ORIGIN - Logowanie online jest obecnie niemożliwe - badany problem

★★★ Novice

Za takie coś powinna być porządna rekompensata w postaci dużej zniżki na jakąś grę czy ogólnie kupon rabatowy. A znając życie dostaniemy tylko "ojej przepraszamy no"....

Wiadomość 56 z 203 (1 434 wyświetleń)

Dot.: ORIGIN - Logowanie online jest obecnie niemożliwe - badany problem

★★★ Guide

Gdybyśmy byli sławnymi youtuberami to sprawa inaczej by wyglądała. Jak nie moglibyśmy nagrać jakiegoś filmiku np: z The Sims 4 i rzucić na YouTube bo Origin nam nie działa, to wtedy w sekundę by nam naprawiali. A tak tacy zwyczajni, szarzy ludzie nie mamy na co liczyć. Tylko szkoda, że to na nas zarabiają, bo większość tych sławnych youtuberów dostaje wszystko za darmo. 😠

Wiadomość 57 z 203 (1 411 wyświetleń)

Dot.: ORIGIN - Logowanie online jest obecnie niemożliwe - badany problem

★★★ Novice
@RoseandBella Prawda xd Gdybym zamiast 1,5k subów miał 150k to może bym pomógł przyśpieszyć naprawę xd A tak to olewają to, bo przecież 80% osób może grać.
Wiadomość 58 z 203 (1 367 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: ORIGIN - Logowanie online jest obecnie niemożliwe - badany problem

★★ Novice
@lakowa Jak zmieniłeś IP? Użyłeś jakiegoś VPN lub proxy, jeśli tak to jakiego?
Wiadomość 59 z 203 (1 339 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: ORIGIN - Logowanie online jest obecnie niemożliwe - badany problem

★★★ Newbie

Witam wszystkich chcecie szybko rozwiązać problem? Użycie darmowego vpn o nazwie windscribe u mnie działa pozdrawiam 

Wiadomość 60 z 203 (1 313 wyświetleń)
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem