brak możliwości zalogowania się na origin online

autor: kubbaa3665
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: logowanie online jest obecnie niemożliwe

[ Edytowane ]
★ Apprentice

kurde rzeczywiście działa trzeba ręcznie zmienić na inna godzinę przesunąłem kilka minut do przodu....  teraz mi wypisuje Nie można uzyskać połączenia z serwerem. Spróbuj ponownie za kilka minut.... potem włączyłem automatyczna aktualizacje i poszło... kto pisał ten porąbany program :/

Wiadomość 21 z 203 (2 652 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: logowanie online jest obecnie niemożliwe

★★ Apprentice
Nie pomogło u mnie
Wiadomość 22 z 203 (2 610 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: logowanie online jest obecnie niemożliwe

★★ Apprentice
Nie - nie działa ten sposób.
Wiadomość 23 z 203 (2 623 wyświetleń)

Dot.: logowanie online jest obecnie niemożliwe

★ Novice

nie loguje się orgin. problem powtarza się i staje się bardzo nurtujący. i sprawdziłem połączenie z netem i jest lux i nie chce przyjąć się zgłoszenia przez orgin. przestawiam date wirusy wyłączam i raz zadziała na parę dni a potem myśl człowieku i jeszcze debilna forma kontaktu że nie wiadomo jak.

Wiadomość 24 z 203 (2 590 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: logowanie online jest obecnie niemożliwe

[ Edytowane ]
★ Apprentice

u mnie pomogło może przestaw godzinę o kilka minut próbuj zalogować kilka razy potem jak wypisze  że spróbuj później przełącz na automatyczny i zobacz czy się da... może jeszcze coś się przyczyniło że poszło dodałem wykluczenie do origin ręcznie w windows defenderze ale to dużo wcześniej i nie dało efektu dopiero ta zmian godziny... dziwna ta aplikacja

Wiadomość 25 z 203 (2 580 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: logowanie online jest obecnie niemożliwe

★★★★★ Novice
@SambaTheAmigo ja niestety nie mam tyle szczescia co wy, nadal ten sam komunikat :/
Wiadomość 26 z 203 (2 575 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: logowanie online jest obecnie niemożliwe

★★★ Novice

Przesuwałem godziny a nawet dni w obie strony i dalej nic, ciągle ten sam komunikat "Logowanie online jest obecnie niemożliwe". Powinna być opcja pogrania offline w simsy, a nie ....

Wiadomość 27 z 203 (2 559 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: logowanie online jest obecnie niemożliwe

★ Apprentice

Sposób z godziną pomógł, dziękuję bardzo

Wiadomość 28 z 203 (2 548 wyświetleń)
0 Kudo

brak możliwości zalogowania się na origin online

★★★ Novice

Brak zalogowania się na konto origin online ... da sie tylko offline 

Wiadomość 29 z 203 (2 519 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Origin. Logowanie online jest obecnie niemożliwe.

★★★ Newbie

Mam ten sam problem. Konto mam na starego, nieużywanego i zapchanego maila. Stąd gdy chcę zmienić adres mailowy, muszę odebrać kod weryfikacyjny...Tyle, że nie mam takiej możliwości. Gram na PC i mimo iż wpisuje prawidłowe hasło i login to nie jestem w stanie się zalogować. Mogę grać, ale jestem ciągle w trybie offline. Co mogę zrobić?

Wiadomość 30 z 203 (2 370 wyświetleń)
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem