Niższa ranga SB przez serwery

autor: MegaM82
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Niższa ranga SB przez serwery

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Przecież to jest jawna kpina z graczy. Żeby awansować do elity 1 potrzebowałem 300 punktów. Miałem do rozegrania 3 mecze i jedną aktualizację. Czyli 7 spotkań. Oczywiście serwery się wysypały i grać nie mogłem. Wpadnie jakiś "geniusz" na to, że wypadałoby w takiej sytuacji dodać te nagrody? Kilka razy dzwoniłem do Pomocy EA. Zgłosiłem przez EA Help. Zero jakiejkolwiek odpowiedzi. Tak trudno jest rozwiązać problem, który sami spowodowaliście?

Wiadomość 1 z 5 (468 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niższa ranga SB przez zje.... serwery

★★ Apprentice

Witam miałem to samo brakowało mi 1000pkt.do elity 2 w SB i nie mogłem zagrać.Spokojnie bym ugrał ale jak zwykle serwery padły.Już pisałem do nich i nawet nie odpisali.W związku z tym jestem do tyłu troche coinsów i paczkę mega.Podejrzewam,że takich jak my jest tysiące.I pewnie sobie przekalkulowali ,że lepiej nic nie robić bo to nie opłacalne.

Dali rekompensate w postaci 2000pkt.do ligi weekendowej.Ja w to nie gram bo tryb jest za trudny.Skoro 80%graczy ma zawodników na poziomie 97 wartych miliony.Zapomni kasy i paczki z nagród za stracone punkty w SB  nie dostaniesz tak jak ja i masa ludzi

Wiadomość 2 z 5 (395 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niższa ranga SB przez serwery

Community Manager

Nie posiadam żadnych informacji na temat tego czy będą podjęte jakiekolwiek kroki związane z problemami z rozgrywaniem meczy w Squad Battles w miniony weekend. Przykro mi z powodu problemów z którymi się borykaliście i rozumiem Waszą frustrację. 

 

Zmieniłem również temat tej dyskusji oraz usunąłem niektóre wpisy, ponieważ naruszały one regulamin forum. (między innymi Twój @ifccov )

 

  • Nie zachowuj się niegrzecznie. Niezależnie od tego, co sądzisz o innych, fora EA nie są miejscem na atakowanie kogokolwiek. Obejmuje to osoby publiczne, pracowników EA oraz innych użytkowników forum.
Wiadomość 3 z 5 (383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niższa ranga SB przez serwery

★ Apprentice

Nie posiadasz informacji, bo nikt nie zamierza nic z tym zrobić. Gdyby jakiś youtuber poruszył temat, już dawno dostałby sporą rekompensatę, bo przecież robi Wam reklamę. Zwykłych graczy ma się gdzieś, oni mają tylko płacić i siedzieć cicho

Wiadomość 4 z 5 (376 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niższa ranga SB przez serwery

★★ Apprentice

Święta racja!Tak jest we wszystkich grach gdzie chodzi o kasę.Dlatego unikam jak ognia gier gdzie to jak grasz zależy od twojego portfela.W fifie chodzi o to samo.Nie zainwestujesz nie zagrasz o coś wyżej.A do tego problemu to Ea widzę nie skora do przyznawania się do swoich błędów.Więc zapomni o rekompensacie Frown

Wiadomość 5 z 5 (373 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA