Błąd zadania tygodniowego Tots Thorgan Hazard

autor: Fifa19l-luzik
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Niezaliczone zadanie tygodniowe na pilkarza wymiany fut

★★ Novice

Product: FIFA 19
Platform:Microsoft XBOX One
What is your gamertag/PSN ID? xx Staniol xx
Which mode has this happened in? FIFA Ultimate Team
Which part of the mode? Objectives
Can you tell us the date (MM/DD/YYYY) that you saw the bug? 14/05/2019
What time did you see the bug? (HH:MM AM/PM) 22
What is your time zone? GMT (UTC)
How often does the bug occur? Every time (100%)
Steps: How can we find the bug ourselves? Blad byl zglaszany przez innych graczy jednak czesc nie mogla wogole wykonac zadania a czasc tylko dokonczyc ja w poniedzialek lub wtorek mialem 2/3 wykonanego zadania tygodniowego strzelic bramke totw w wygranym meczy rivals jednak nie zaliczalo mi 3 w czwartek zadanie wykonalem chyba jeszcze 3 razy strzelajac bramki tote Mharezem no ale nie zaliczylo zadania
What happens when the bug occurs? jw
What should be happening instead? powinoenem otrzymac pilkarza wymiany totw

Niezaliczone zadanie tygodniowe, po kontakcie z ea mialem dostac gracza ktorego brakuje przez zablokowanie zadania tygodniowego na co pani z infolinii bardzo chciala mi pomoc ale studio ea powiedzialo ze te ss to nie sa dowody, na macie system to sobie sprawdzcie i w ten sposob zostalem oszukany przez ea jesli ktos mial podobnie ze robil zadanie  na pilkarza wymiany - strzelic 3 bramki totwem w wygranym meczu i zaliczyalo mu tylko 2/3zadania niech da znac bo coraz bardziej mi ta fifa wychodzi bokiem

Wiadomość 1 z 3 (998 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Błąd zadania tygodniowego Tots Thorgan Hazard

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Witam grając dziś po 1 w nocy asystowałem Janem vertogenem z premier lig i nie zaliczyło mi gola.

-Po 1 jest on Belgiem.

-po 2:Wygrałem w rivals

Warunki spełnione!!Sprawdzałem w podsumowaniach meczu i w ststystykach vertogen asystował

Więc jak to jest? jak to zgłosić żeby ta brameczka z dośrodkowania,asysty została doliczona ?

Wiadomość 2 z 3 (807 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niezaliczone zadanie tygodniowe na pilkarza wymiany fut

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Witam w zadaniach tygodniowych teraz gdzie jest możliwość wygrać thorga hazarda to samo nie zaliczony gol przez asyste belgiem!![edytowane przez EA_Kuba]

Wiadomość 3 z 3 (817 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA