Dot.: Niezaliczenie zadań tygodniowych

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Niezaliczenie zadań tygodniowych

★ Novice
Witam, mam otóż problem od piątku, strzeliłem ponad 10 bramek Irlandczykami, i kilka od słupków, próbowałem w sezonach offline, świąd battles, sezonach online i Fut chanpions, ale za nic mi się nie zalicza nic, nawet nie wykrywa że została strzelona bramka Irlandczykiem.
Dzwoniłem dziś do pomocy kilka razy, otworzyłem porty, usunąłem pliki z profilu, i dalej nic.
Więc prosiłbym, o jakąkolwiek informacje na temat tego błędu, ze względu na to iż brakuje mi dwóch kart do zrobienia sbc.
Wiadomość 1 z 4 (636 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Niezaliczenie zadań tygodniowych

[ Edytowane ]
★ Guide

Witaj, aby zaliczyć to zadanie musisz wejść w tryb "online" dalej pod "online draft" przewiń sobie gałką opcję i pojawi ci się tryb "jeden mecz online".  Tylko w tym trybie możesz wykonać to zadanie. W zadnym z powyższych trybów co wymieniłeś to zadanie nie zostanie zaliczone. Napisze ci dokaładnie co trzeba wykonać aby otrzymać wszystkich irlandczyków : 

1. Mcgeady - tryb opisany wyżej 10 bramek irlandczykami

2. Mayler - tryb sezony online musisz wygrać tam 9 spotkań 

3. Arter - Musisz strzelić 10 bramek główkami w dół obojętnie gdzie

4. Horgan - musisz rozegrac 20 spokań całych obojętnie w jakim trybie

5. Coleman - musisz strzelić bramkę od slupka lub poprzeczki tylko w trybie opisanym wyżej czyli "jeden mecz online".

Milej gry pozdrawiam

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (666 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Niezaliczenie zadań tygodniowych

[ Edytowane ]
★ Guide

Witaj, aby zaliczyć to zadanie musisz wejść w tryb "online" dalej pod "online draft" przewiń sobie gałką opcję i pojawi ci się tryb "jeden mecz online".  Tylko w tym trybie możesz wykonać to zadanie. W zadnym z powyższych trybów co wymieniłeś to zadanie nie zostanie zaliczone. Napisze ci dokaładnie co trzeba wykonać aby otrzymać wszystkich irlandczyków : 

1. Mcgeady - tryb opisany wyżej 10 bramek irlandczykami

2. Mayler - tryb sezony online musisz wygrać tam 9 spotkań 

3. Arter - Musisz strzelić 10 bramek główkami w dół obojętnie gdzie

4. Horgan - musisz rozegrac 20 spokań całych obojętnie w jakim trybie

5. Coleman - musisz strzelić bramkę od slupka lub poprzeczki tylko w trybie opisanym wyżej czyli "jeden mecz online".

Milej gry pozdrawiam

 

Wiadomość 2 z 4 (667 wyświetleń)

Dot.: Niezaliczenie zadań tygodniowych

★ Novice
Pojedynczy mecz online też był sprawdzany, ale przeinstalowałem Fifę to zaczęło mi zaliczać tylko zadanie Boys in green, ale luck of the Irish wciąż nie zalicza, a gram cały czas pojedynczy mecz online, a przez co nie mogę zdobyć Coleman'a
Wiadomość 3 z 4 (610 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niezaliczenie zadań tygodniowych

Community Manager (retired)

@Kam3rzyst4 

 

Zobacz tutaj i próbuj dalej, jak widzisz w poście poniżej innemu graczowi też wpadło, więc życzę powodzenia! Wizard

Wiadomość 4 z 4 (602 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA