Niesłuszny ban fifa 17 oraz 18

autor: Markovg1985
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Niesłuszny ban fifa 17 oraz 18

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam

 

przesiadłem się z FIFY 17 na FIFe 18 i z racji tego, że posiadałem sporą ilość coinsów do FIFY 17 (których i tak bym już nie wykorzystał) postanowiłem za coinsy kupić złote karty zawodników tak aby inni którzy grają jeszcze w FIFA 17 mieli pożytek z tych monet. W tym celu zaznaczyłem w wyszukiwarce złote karty kup teraz 9900-10000 licytacja 8000-10000 i zrobiłem filtrowanie z kart które mi wyskoczyły kupiłem około 30 z końca listy - efekt taki że na drugi dzień otrzymałem BAN za sprzedaż monet, co dla mnie jest ewidentną kpiną. Nie kupiłem żadnej karty po zawyżonej wartości, tylko po 10 000 coinsów, tak jak są wyceniane z automatu karty złote zawodników.

 

 

Wiadomość 1 z 7 (410 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niesłuszny ban fifa 17 oraz 18

EA widocznie uznało to że masz duze ilości monet i kupujesz karty jedną po drugiej za wysokie kwoty  w tym celu skontaktuj się z EA by wytłumaczyć całą sprawę.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 7 (401 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niesłuszny ban fifa 17 oraz 18

★★★ Newbie

Kontaktowałem się w tej sprawie z EA mailowo - jedyne co to otrzymuje odpowiedź że sprawa dalej jest w toku i poinformujemy Cię niezwłocznie o rozwiązaniu. Sprawa ciągnie się już 3 tydzień, a ja dalej nie mogę grać w FIFA 18 na swoim koncie. Jestem już na skraju wyczerpania, czy jest inna możliwość kontaktu z EA?

Wiadomość 3 z 7 (398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niesłuszny ban fifa 17 oraz 18

★★★ Newbie

Cała EA odpowiada miesiącami i rzadko kiedy rozwiązuje problem Disappointed, najlepiej traktowac wszystkich z automatu banować a potem w razie problemu nie udzielać odpowiedz, klient może poczekać - w końcu gra już sprzedana i kasa zarobiona Standard smile

Wiadomość 4 z 7 (393 wyświetleń)

Dot.: Niesłuszny ban fifa 17 oraz 18

tel. +48 (22) 397 08 40

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 7 (381 wyświetleń)

Dot.: Niesłuszny ban fifa 17 oraz 18

★★★ Newbie

Dzięki za numer na pewno zadzwonię Large smile

Wiadomość 6 z 7 (377 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niesłuszny ban fifa 17 oraz 18

★★★★★ Novice

Markovg1985 napisali:

Kontaktowałem się w tej sprawie z EA mailowo - jedyne co to otrzymuje odpowiedź że sprawa dalej jest w toku i poinformujemy Cię niezwłocznie o rozwiązaniu. Sprawa ciągnie się już 3 tydzień, a ja dalej nie mogę grać w FIFA 18 na swoim koncie. Jestem już na skraju wyczerpania, czy jest inna możliwość kontaktu z EA?


Co za problem, dzwoń (22) 397 08 40, minuta, dwie oczekiwania i rozmowa z konsultantem. Dzwoniłem 3 razy, miałem problem z kartami, tematy załatwione bezproblemowo.

Wiadomość 7 z 7 (359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA