Niesłuszna blokada od "FairFight"

autor: Essetle
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Niesłuszna blokada od "FairFight"

★★★ Newbie

 Dostałem bana na tydzieć od "fairfight" - dokładnie 'fairFight: 1 Week suspension - LvL3 monitoring active #o3z82z"

Nie miałem włączonych żadnych programów (jakichkolwiek) w tle. Ale wiem co może być czynnikiem takiej a nie innej blokady. Mianowicie: Nie grałem w BF1 przez bardzo długi czas, ale ostatnio jakoś mam ochotę się odmóżdżyć. Gram już około tydzień, pierwsze sześć szło mi bardzo przeciętnie albo i nawet słabo. K/D 0.7 na mecz. Ale dosłownie na chwilę przed blokadą (nie pamiętam czy dokończyłem ten mecz i zacząłem następny, czy to było w tym samym) miałem Statystyki 26/12. Był to ogromny postęp ponieważ ze statystyk 7/19 czy 12/12 z meczu na mecz poszło mi o niebo lepiej (wspomniane wyżej 26/12), i to może być przyczyna blokady. Chodzi mi dokładnie o to że anticheat może działać na zasadzie "jeśli komuś idzie słabo, ale potem się "odblokowuje" to znaczy że jest podejrzany i lepiej dać mu bana na tydzień". Osobiście nie mam pojęcia dlaczego mogłem dostać blokadę. Tak na marginiesie, chciałbym przypomnieć iż w plikach gry nic nie ruszałem, tym bardziej jest to dziwne. Dlatego proszę o zweryfikowanie mojego konta o posiadanie oprogramowania wspomagającego ponieważ, jest to zachowanie nie fair w stosunku do gracza, aby dać mu blokadę na tydzień o podejrzenie oszukiwania.

Pozdrawiam i liczę na szybką interwencję. 

Wiadomość 1 z 2 (392 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Niesłuszna blokada od "FairFight"

Hej,

W sprawie blokady lub zawieszenia konta konieczny będzie kontakt z działem Terms of Service EA.

Zajrzyj do TEGO artykułu, aby dowiedzieć jak prawidłowo wypełnić formularz kontaktowy. Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (482 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Niesłuszna blokada od "FairFight"

Hej,

W sprawie blokady lub zawieszenia konta konieczny będzie kontakt z działem Terms of Service EA.

Zajrzyj do TEGO artykułu, aby dowiedzieć jak prawidłowo wypełnić formularz kontaktowy. Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (483 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem