Dot.: Nieskończone ładowanie.

autor: adamok1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nieskończone ładowanie.

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Siema.

Po skończeniu rozgrywki pokazuje, że członkowie grupy mają 1 lvl, nie mogę wejść do gry.

Jak uruchamiam grę ponownie to mam nieskończone ładowanie (kółko się kręci w nieskończoność), czasami jak wyłączę i włączę grę tak z 15 razy to mnie połączy, lecz po 2-3 rozgrywkach wszystko się powtarza. Naprawa gry, reinstall, uruchamianie jako admin, "ręczny" patch nie pomagają. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 4 (404 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieskończone ładowanie.

★ Apprentice
Czasami jak dam "napraw grę" to po 10-15 ponownych uruchomieniach gry, włącza mi się, lecz cyklicznie co jakiś czas błąd ponownie występuję, jest to najmniej irytujące.
Wiadomość 2 z 4 (386 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieskończone ładowanie.

Community Manager

Siema @adamok1

 

Sprawdź proszę kroki zawarte w tym artykule. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany dla testu załóż proszę nowe konto i sprawdź czy podobny problem występuje również na nim. 

Wiadomość 3 z 4 (319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieskończone ładowanie.

★ Apprentice

Te rozwiązania również nie działają, na nowym koncie również ten błąd występuje, dzieje się to sporadycznie, ale jak już jest ten błąd, to przez jakieś 20 minut (mniej więcej) nie mogę wejść do gry.

Wiadomość 4 z 4 (315 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem