Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

autor: Kriiisu_93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

Wiadomość 11 z 15 (715 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

★ Apprentice
@Kriiisu_93 wydaje mi się ze to nie tylko problem NV, u mnie miesiąc temu Battlefield był zupełnie inną grą niż jest teraz nawet na tym forum wrzuciłem dwa filmy jak gra chodziła jeszcze w marcu a jak wygląda to teraz. Wszystkie problemy zaczęły się po ostatnich dwóch aktualkach Battlefielda
Wiadomość 12 z 15 (713 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

[ Edytowane ]
★★ Guide

No BF V na poczatku dobrze dzialal. BF 1 od 2 lat zle dziala

 

Tutaj film z BF 1

8600K

RTX 2060

 

Tu np 8600K + RTX 2060.

W czasie trwania filmu gdzies z poczatku jest tak ze animacja leci i nagle chrup 53 fps potem w 3.13 fps jest 84, srednio 90 a minimalnie 13 fps i widac scine. Potem gdzies tam jest ze leci sobie 80-90 fps i nagle chrup 60 i znow 80-90

Potem jak leci chwile samolotem to tez fps rosnie rosnie jest tam 130 i zaraz 70 i schodzi minimalnie do 56

Na kartach Nvidii fps skacze a na radeonach tez sie zmienia ale w mniejszym zakresie i tez zmiany sa takie plynne a nie skokowe. U mnie na GTX 1080 takie skoki fps to jest od razu stopklatka

https://www.youtube.com/watch?v=7SNr2PUTk-4

Od 6.30 jak ogladniecie to widac ze jest spadek do 49 fps. Fps leci tak 102,88,49,75,85 i tam sie trzyma dalej jakos normalnie. Ale scinka do 49 jest

Problem nie jest TYLKO u mnie czy o pojedynczych osob ktore tutaj pisza. Ludzie tego nie zglaszaja bo mysla ze to normalne albo ze raz na jakis czas to nie problem....

Wiadomość 13 z 15 (705 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

[ Edytowane ]
★★ Guide

Ja w tym momencie gram na RX 570 8GB i przy detalach srednich w fhd mam 80-100 fps bardzo rzadko schodzi ponizej 80. Nie mam scin itp oczywiscie DX 11 bo DX 12 jest spaprany

 

Tzn :

 BF 1 90-110 fps

BF V 80-100

 

Wiadomo ze np na mapie Aerodrom czy Hamada czy Pustynia Synajska, Monte Grappa klatek jest jeszcze wiecej

Wiadomość 14 z 15 (696 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

[ Edytowane ]
★★ Guide

Na GTX 1080 co z tego ze bedzie 130 fps jak chrupnie np do 60 i kazda zmiana ilosci fps to szrpniecia animacji

Wiadomość 15 z 15 (692 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem